Mesajlar
Giriş Tarihi : 27-12-2018 14:54   Güncelleme : 27-12-2018 14:54

Bucak TSO Başkanı Meçikoğlu; Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 82. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu , Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 82. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bucak TSO Başkanı Meçikoğlu; Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 82. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Başkan Meçikoğlu mesajında;

“Vatan-millet sevgisinin, bağımsızlık ve hürriyet mücadelesinin en güzel ifadesi olan İstiklal Marşını Türk milletine hediye eden milli şairimizi rahmetle andığını belirterek, "İstiklal mücadelemizin ölümsüz destanı, dün olduğu gibi bugün de milletimizin ortak sesi olan İstiklal Marşımızın ruhunu, genç nesillerde yeniden diriltme ve yaşatma zamanıdır. Milletimizi meydana getiren fertler olarak, bize armağan edilen bu eşsiz mısralardaki kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhunu, bu duygu birliğini ilelebet muhafaza etmeliyiz.

 Bu duygu ve düşüncelerle; Kurtuluş Savaşını ve milli mücadeleyi eserleriyle destanlaştıran; maneviyatıyla, ülke ve millet sevdasıyla tüm insanımıza ilham kaynağı olan büyük şair, fikir ve eylem adamı, Burdur Milletvekili Mehmet Akif Ersoy'u tüm milletimiz adına, rahmet,minnet ve şükranla anıyorum.'' dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA