Emrullah Ünal, “Sorumluluğumuzun ağırlığının farkındayız”

31 Mart Yerle seçimlerinde Ak Parti’den Bucak ve Beldelerinde belediye başkan adayları kesinleşti.

 Emrullah Ünal, “Sorumluluğumuzun ağırlığının farkındayız”
 Emrullah Ünal, “Sorumluluğumuzun ağırlığının farkındayız” Akca Gazete
Bu içerik 681 kez okundu.

Ak Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’un katılımı ile Ak Partinin açıklanmayan belediye başkan adayları açıklandı. Ak partiden Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal olurken, Kocaaliler Belediye Başkan adayı İsmail Durmaz, Kızılkaya Beldesinde ise Canan Atasoy ile yola devam dedi.

Ak partiden Bucak Belediye Başkan adayı olan Emrullah Ünal sosyal medyadan yaptığı açıklamada şöyle dedi. “Çok değerli dostlarım, arkadaşlarım,

Belediye başkanlığı aday adaylığı sürecini hayırlısıyla tamamladık. Siz değerli hemşerilerimin , değerli teşkilat mensubu arkadaşlarımın , sayın il Başkanım Volkan Mengi Beyin ,vekillerim Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Beyin ve genel merkezimizin teveccühü ve sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibleriyle bugün Genel Başkan vekilimiz Prof. Dr Buman Kurtulmuş Beyin katılımıyla aday tanıtım toplantısında Akparti Bucak Belediye Başkanı Adayı olarak ilan edildim.

Adaylığımın açıklanmasının ardından iyi dileklerini ve hayır dualarını ileten; tebrik, teşvik ve tavsiyeleriyle cesaret veren herkese teşekkür ediyorum.

Bizlere güvenen, destek ve dualarını esirgemeyen herkese Şükranlarımı sunuyorum. Bu güvenin, bu teveccühün omuzlarımıza ne kadar ağır bir sorumluluk yüklediğinin farkındayız.

Bize tevdi edilen bu ağır ve bir o kadar da onurlu görevin altından kalkabilmek için tüm ekibimizle var gücümüzle çalışacağız.

Bu yarışa katılan tüm dava arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Aday adaylığı sürecini büyük bir vakar ve olgunlukla yürüttüler. Birlik ve beraberliğimizin daimi olduğunu herkesin bilmesini istiyorum. Diğer siyasi partilerin adayı arkadaşlarıma da şimdiden başarılar diliyorum. Temennim güzel bir ortamda kardeşçe bir yerel seçim geçirmektir.

Allah yar ve yardımcımız olsun. Yolumuz bahtımız açık olsun.

Bizleri bu aziz milletimize her daim hizmetkar kılsın. Hep beraber nice hizmetlere imza atmayı nasip etsin.

Rabbim bizleri utandırmasın. Rabbim bu kutlu yolculukta bizleri korusun.

Her türlü tehditten ve tehlikeden esirgesin” dedi.

Ak Parti Numan Kurtulmuş Belediye Başkan adayı emrullah ünal bucak belediye başkan adayı canan atasoy ismail durmaz kızılkaya kocaaliler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org