Başkan Meçikoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Meçikoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı
Başkan Meçikoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı Akca Gazete
Bu içerik 326 kez okundu.

Başkan Meçikoğlu mesajında, "Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen, zor şartlarda yapılan önemli ve kutsal bir meslektir. Gücünü halktan alan basın mensuplarının, mesleklerini ifa etmek için zor şartlarda büyük bir fedakarlık gösterdikleri aşikardır. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazetecilerimiz; ülkemizin olduğu gibi ilçemizin de sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine önemli katkılar sağlamaktadırlar. Halkın tarafsız, eksiksiz ve doğru haber akışıyla bilgilendirilmesi, demokratik ve şeffaf toplum olmanın öncelikli şartlarından birisidir. Bu haber akışı ve bilgilendirme ancak gazetecilerimizin dinamik ve özverili çalışmaları sayesinde ortaya çıkabilmekte, Ülkemiz ve İlçemizde tüm gelişmeler basın mensuplarımız sayesinde halkımıza aktarılmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; zor koşullarda, hassasiyetle görevlerini yerine getiren, doğru, ilkeli ve tarafsız habercilik yapan medyamızın her türlü kolunda çalışan değerli gazetecilerimizin '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim" dedi.

bucak ticaret ve esanayi odası hasan yalçın meçikoğlu gazeteciler günü 10 ocak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org