Yaralılar Sevk edildi

Bucak Organize Sanayi Sitesinde bir mermere fabrikasında yağ sobasının patlaması sonucu yaralanan işçilerden 2 tanesi İzmir’e sevk edildi.

Yaralılar Sevk edildi
Yaralılar Sevk edildi Akca Gazete
Bu içerik 880 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bucak Organize Sanayi Sitesinde bir mermere fabrikasında yağ sobasının patlaması sonucu yaralanan işçilerden 2 tanesi İzmir’e sevk edilirken diğer 4 kişi Bucak Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Yağ sobası patlaması sonucu üzerlerine yanmış yağ sıçrayan ve yanarak yaralanan işçiler Makbule K., Bedriye G., Hüseyin T., Zeynep A., Ali A. ve Mehmet G.’den Hüseyin T ve Zeynep A ağır yanıklar olduğu için ilk tedavileri Bucak Devlet Hastanesinde yapıldıktan sonra ambulans helikopter ile İzmir’e sevk edilecekti. Hava muhalefeti nedeniyle helikopterin gelememesi üzerine Her iki yaralı Bucak Devlet Hastanesinden ayrı ayrı ambulanslar ile alınarak Isparta’ya Süleyman Demirel Havaalanına götürüldüler. Süleyman Demirel Havaalanına gelen ambulans uçak ile yaralılar İzmir’e götürüldü.

Bucak Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan 4 yaralıdan bir tanesinin yoüğun bakım ünitesine yatırıldığı diğer 3 yaralının da tedavilerinin sürdürüldüğü belirtildi.  

bucak yaralı bucak devlet soba patlaması yanık ambulans helikopter bucak organize esanayi işçi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org