Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Sezgin gazeteciler ile bir araya geldi

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin ilçede faaliyet gösteren gazeteciler ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Sezgin gazeteciler ile bir araya geldi
Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Sezgin gazeteciler ile bir araya geldi Akca Gazete
Bu içerik 3654 kez okundu.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde şehir dışında olduğundan dolayı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlamak için ilçede faaliyet gösteren gazetecilerle bu gün öğle yemeğinde bir araya geldi.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin 10 Ocak’ta Antalya’da olduğumdan dolayı gazetecilerimizin gününü kutlayamamıştım. Günün ilk mesai günü ilçemizde bulunan gazetecilerimizin günü kutlamak için bir araya geldiklerini belirterek şöyle dedi. “Zaten sizler ile sahada sürekli beraberiz. Bazen sizler olan biteni bize bildiriyorsunuz, bazen bizler vatandaşımıza ulaşması gereken bilgileri size ulaştırarak vatandaşımızı bilgilendiriyoruz. Basın ile birlikte çalışmalarımız sürüyor. Vatandaşa bilgi ulaştırmak, olan bitenden vatandaşı haberdar etmek gibi konularda müşterek hareket etmekteyiz. Haber olan her şeyi bizlere ulaştırıyorsunuz. Bir bakımdan ayna tutuyorsunuz, aynada biz bakıyoruz kendimizi görüyoruz, çalışmalarımızı görüyoruz, buradan bakarak artıları eksileri ile genel bir değerlendirme yapıyoruz.  Basının işlevini her zaman söylediğimiz gibi önemli bir kuvvet dördüncü güç, demokrasinin yerleşmesi gelişmesi anlamında basın olmazsa olmaz bir güçtür. Bu gücü tarafsız, objektif bir şekilde kullandığımızda demokrasiye de katkıda bulunuruz. Çalışan gazetecilerimizin basın ahlak ilkelerine uyan habercilik anlayışı anlamında ilçede yaptığımız görev süreci içerisinde aynı anlayışın olduğunu gördük. Doğru tarafsız haberciliğe imza attığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin gazetecilerin bazen zorluklar ile karşılaştığınız oluyor, 24 saat görev yapmanın zorlukları var. Neticede görev sorumluluk anlayış içerisinde iyi çalışmalarınız var. Sizleri nerede haber olsa orada gördüklerini belirterek emeği geçen gazetecilere teşekkür ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Yemek sonrası Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin ve gazeteciler sohbet ederek. Gazeteciler, bazı sorunları Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin’e aktararak görüşlerini bildirdiler.       

bucak kaymakamlığı yalçın sezgin bucak belediye gazeteciler günü gazeteci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 410. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı
Akca Gazete 409. Sayı

http://www.denizlibisiklet.org