Başkan Meçikoğlu, TOBB Ve TBB Reel Sektör Ve Finans Sektörü Diyalog Geliştirme Toplantısı’na Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB)’nin Antalya’da gerçekleştirdiği ‘Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı’na reel sektör ve finans sektörünün üst düzey temsilcileri katıldı.

Başkan Meçikoğlu, TOBB Ve TBB Reel Sektör Ve Finans Sektörü Diyalog Geliştirme Toplantısı’na Katıldı
Başkan Meçikoğlu, TOBB Ve TBB Reel Sektör Ve Finans Sektörü Diyalog Geliştirme Toplantısı’na Katıldı Akca Gazete
Bu içerik 443 kez okundu.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında, ülkemizin son dönemdeki ekonomik durumlarının istişare edildiği toplantıya, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Coşkuner, Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Arslan, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Zeren,Meclis Üyesi ve aynı zamanda Bucak Mermerciler Derneği Başkanı Hasan Kurt, Meclis Üyesi Osman Atan ve Odamız üyeleri ile birlikte katıldı.

Toplantıda, bankacılarla iş adamlarının bir araya getirilerek bilgi alış verişi sağlandı. Bankacılık ve finans sektörü hakkında sunumun katılımcılarla paylaşıldığı toplantının ardından, bankacılar özel görüşme isteyen iş adamları ile bir araya geldi.

Tobb Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Finansmana erişim konusunda üyelerimizin yaşadığı sorunların, finansman sektörü temsilcilerine doğrudan aktarma olanağı sağlayan toplantı kapsamdaki önerilerini hükümete ilettiklerini ve iletmeye devam ettiklerini söyledi.

Toplantı soru ve cevap bölümüyle sona erdi.

BUCAK TİCARET VE SANAYİ ODA TOBB TBB REEL SEKTÖR FİNANS HASAN YALÇIN MEÇİKOĞLU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı