Genel
Giriş Tarihi : 11-02-2019 17:01   Güncelleme : 11-02-2019 17:01

Başkan Meçikoğlu, TOBB Ve TBB Reel Sektör Ve Finans Sektörü Diyalog Geliştirme Toplantısı’na Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB)’nin Antalya’da gerçekleştirdiği ‘Reel Sektör ve Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı’na reel sektör ve finans sektörünün üst düzey temsilcileri katıldı.

Başkan Meçikoğlu, TOBB Ve TBB Reel Sektör Ve Finans Sektörü Diyalog Geliştirme Toplantısı’na Katıldı

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında, ülkemizin son dönemdeki ekonomik durumlarının istişare edildiği toplantıya, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Coşkuner, Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Arslan, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Zeren,Meclis Üyesi ve aynı zamanda Bucak Mermerciler Derneği Başkanı Hasan Kurt, Meclis Üyesi Osman Atan ve Odamız üyeleri ile birlikte katıldı.

Toplantıda, bankacılarla iş adamlarının bir araya getirilerek bilgi alış verişi sağlandı. Bankacılık ve finans sektörü hakkında sunumun katılımcılarla paylaşıldığı toplantının ardından, bankacılar özel görüşme isteyen iş adamları ile bir araya geldi.

Tobb Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Finansmana erişim konusunda üyelerimizin yaşadığı sorunların, finansman sektörü temsilcilerine doğrudan aktarma olanağı sağlayan toplantı kapsamdaki önerilerini hükümete ilettiklerini ve iletmeye devam ettiklerini söyledi.

Toplantı soru ve cevap bölümüyle sona erdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA