Antalyalı mankenler Mardin'e gidiyor

Ajans kurucusu Esra Keskinol ile birlikte 8 manken, Mardin ve Diyarbakır'da düzenlenecek defilelerde podyuma çıkacak. Merve Akman, Aida Salieva, Gizem Çelik, Perihan Koz, Melissa Kandemir, Yasemin Yiğit, Yasemin Yılmaz ve Avbin Aras'tan oluşan ana kadro mankenleri, geçmişten günümüze kadın kreasyonlarını tanıtacak. Organizasyonun Diyarbakır'da başlayıp Mardin'de devam edeceğini belirten Keskinol, "Tarihin merkezine gidiyoruz. Çok çalışacağız fakat kendimize de zaman ayırıp Mardin'in tarihi yerlerini gezip mistik dokusunu görmek istiyoruz" dedi..

Antalyalı mankenler Mardin'e gidiyor
Antalyalı mankenler Mardin'e gidiyor
Bu içerik 437 kez okundu.

ANTALYA merkezli Esline Ajans Mankenlik okulunun A kadrosunda yer alan mankenler, Mardin'de gerçekleştirilecek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerinde podyuma çıkacak.

 

Ajans kurucusu Esra Keskinol ile birlikte 8 manken, Mardin ve Diyarbakır'da düzenlenecek defilelerde podyuma çıkacak. Merve Akman, Aida Salieva, Gizem Çelik, Perihan Koz, Melissa Kandemir, Yasemin Yiğit, Yasemin Yılmaz ve Avbin Aras'tan oluşan ana kadro mankenleri, geçmişten günümüze kadın kreasyonlarını tanıtacak. Organizasyonun Diyarbakır'da başlayıp Mardin'de devam edeceğini belirten Keskinol, ″Tarihin merkezine gidiyoruz. Çok çalışacağız fakat kendimize de zaman ayırıp Mardin'in tarihi yerlerini gezip mistik dokusunu görmek istiyoruz″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı