Özel Haber 1
Giriş Tarihi : 05-03-2019 13:15

Antalyalı mankenler Mardin'e gidiyor

Ajans kurucusu Esra Keskinol ile birlikte 8 manken, Mardin ve Diyarbakır'da düzenlenecek defilelerde podyuma çıkacak. Merve Akman, Aida Salieva, Gizem Çelik, Perihan Koz, Melissa Kandemir, Yasemin Yiğit, Yasemin Yılmaz ve Avbin Aras'tan oluşan ana kadro mankenleri, geçmişten günümüze kadın kreasyonlarını tanıtacak. Organizasyonun Diyarbakır'da başlayıp Mardin'de devam edeceğini belirten Keskinol, "Tarihin merkezine gidiyoruz. Çok çalışacağız fakat kendimize de zaman ayırıp Mardin'in tarihi yerlerini gezip mistik dokusunu görmek istiyoruz" dedi..

Antalyalı mankenler Mardin'e gidiyor

ANTALYA merkezli Esline Ajans Mankenlik okulunun A kadrosunda yer alan mankenler, Mardin'de gerçekleştirilecek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerinde podyuma çıkacak.

 

Ajans kurucusu Esra Keskinol ile birlikte 8 manken, Mardin ve Diyarbakır'da düzenlenecek defilelerde podyuma çıkacak. Merve Akman, Aida Salieva, Gizem Çelik, Perihan Koz, Melissa Kandemir, Yasemin Yiğit, Yasemin Yılmaz ve Avbin Aras'tan oluşan ana kadro mankenleri, geçmişten günümüze kadın kreasyonlarını tanıtacak. Organizasyonun Diyarbakır'da başlayıp Mardin'de devam edeceğini belirten Keskinol, ″Tarihin merkezine gidiyoruz. Çok çalışacağız fakat kendimize de zaman ayırıp Mardin'in tarihi yerlerini gezip mistik dokusunu görmek istiyoruz″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA