Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Regaip Kandili Kutlaması

Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Regaip Kandili Kutlaması
Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Regaip Kandili Kutlaması Akca Gazete
Bu içerik 515 kez okundu.

Bucak Kaymakamı Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin, Üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, “İçinde Regaip, Mirac, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran mübarek üç aylar, İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimidir.”diyen Sezgin, bu faziletli gün ve gecelerin fırsata çevirerek bu günlerin büyük birer nimet olduğunu unutmamız gerektiğini ifade etti.

Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Regaip Kandili mesajında şu ifadelere yer verdi: “İslam alemi olarak mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

İçinde Regaip, Mirac, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran mübarek üç aylar, İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimidir. Bu faziletli gün ve geceleri, fırsata çevirmeli, onların büyük birer nimet olduğunu unutmamalıyız.

Rahmet ve merhamet kapılarının açıldığı mübarek Regaip Kandili’nde rabbimizden af ve bağışlanma dilerken gönül dünyamızı kirleten kin, nefret ve haksızlık gibi kötülüklerden sakınalım.

Anne-babamıza, yakın çevremize her zamanki gibi sevgiyle ve iyilikle yaklaşalım. Başta Bucak ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hakim olması için dua etmeyi unutmayalım.

Mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor; hemşehrilerimizin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni kutluyorum.”

bucak kaymakamı bucak belediye yalçın sezgin regaip kandili mesaj kutlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı