IPARD II Programı Çağrı Bilgilendirme Toplantısı Bucak’ta yapıldı

Bucak Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşen toplantıya IPARD II Programı Çağrı Bilgilendirme Toplantısına Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin, Burdur İl Koordinatörü Mesut Yıldıran, Yerinde Kontrol Birim Amiri Hasan Asan, İletişim Uzmanı Çağdaş Kaya, Proje Başvuru Kabul Uzmanı Elif Saide Dağ Ve Proje Başvuru Yönetimi Birim Amiri Çağkur Sarıkurt, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, iş insanları katıldı.

IPARD II Programı Çağrı Bilgilendirme Toplantısı Bucak’ta yapıldı
IPARD II Programı Çağrı Bilgilendirme Toplantısı Bucak’ta yapıldı Akca Gazete
Bu içerik 417 kez okundu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Koordinatörü Mesut Yıldıran, bu çağrı döneminde de ülke hayvancılığına önemli derecede katkı sunacak projelerin faaliyete geçmesini hedeflediklerini belirterek, “Bu çağrı dönemimiz iki başlıktan oluşuyor. Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar ve Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması tedbirlerinden proje kabulü olacak. Bucak, bölgemizde en fazla destek alan ilçelerden ve mera hayvancılığı potansiyeli var” dedi.   

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin Konuşmalarında Şu ifadelere yer verdi; Öncelikle Bu toplantıya yer sağladığı için Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Hasan Yalçın Meçikoğlu’na Bucaklı Hemşerilerim adına Teşekkür ediyorum. Proje ve Yerinde Kontrol Birim Amirlerimiz 5. Çağrı kapsamında yapılmış değişiklikleri sizlere sunacaklar, sizlerde bu noktada sormak istediğiniz soruların cevaplarını arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Ben şahsım adına hoş geldiniz diyorum, 5. Çağrı İlanının Bucak’ımıza hayırlı yatırımlar kazandıracağına inanıyorum" dedi.

IPARD II Programı Çağrı Bilgilendirme Toplantısı, yapılan sunumların ardından soru cevap bölümüyle sona erdi.

 

IPARD II UBCAK BUCAK TİCARET VE SANAYİ ODA TOPLANTI bucak aymakamı yalçın sezgin BUCAK HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı