Ak Parti Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Akca Gazete
Bu içerik 1903 kez okundu.

Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Ak Parti Belediye Başkan adayı Emrullah Ünal ve partililer bu gün Dünya Meselelerinin İngilizce tartışıldığı 3.Junior Enka Forumu'na Ayşe Sak Ortaokulu'ndan katılan öğrenci ve öğretmenleri ziyaret edip tebrik ettik.

Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur , Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, İlçe Başkanı Serdar Besler, ile birlikte Dünya Meselelerinin İngilizce tartışıldığı 3.Junior Enka Forumu'na Ayşe Sak Ortaokulu'ndan katılan öğrenci ve öğretmenleri ziyaret edip tebrik ettik. Daha sonra Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, İlçe Başkanı Serdar Besler Belediye Meclis Üyesi adayları, İl Genel Meclisi Üyesi adayları ve Ak Parti teşkilatı ile birlikte Bucak Halk Eğitim Merkezini ziyaret ettiler ve burada kursa katılan kursiyerlerin 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutladılar.

Ak Parti Bucak Belediye Başkan adayı ve parti teşkilatı bu akşam saat 21:00’de Yörükler Mahallesi mahalle sakinleri ile buluşacaklar. 

bucak ak parti seçim çalışması ayşe sak ortaokulu halk eğitim merkezi kursiyer dünya kadınlar günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı