İYİ Parti Bucak Belediye Başkan adayı Av. Alparslan Ahmet Dursun, yazılı bir açıklama yaparak, Bucak Belediyesi'nde daha önceden alınmış kararların sanki yeni proje gibi lanse edilerek kamuoyuna sunulmasına tepki gösterdi.

Akca Gazete
Bu içerik 921 kez okundu.

Başkan adayı Av. Alparslan Ahmet Dursun açıklamasında, "31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesinde her parti adaylarının bildiğiniz gibi projeleri açıklanmaya başladı. İYİ Parti olarak bizim  4-4'lük 40 projemiz vatandaşlarımız tarafından büyük bir teveccüh görmektedir. 31 Mart akşamı Bucak Belediyesi,İYİ Belediyecilik ile tanışacak ve görev süresi içerisinde Bucak'ın ihtiyacı olan tüm projeleri hayata geçireceğiz" dedi.

"YAPILAN PROJEYİ YAPACAĞIZ DİYE TANITIYORLAR"

Başkan adayı Dursun, mevcut adayların projelerini açıklarken kamuoyunu yanıltmaması gerektiğinin altını çizerek, "Biz yapacağımız projelerden konuşurken, vatandaşımıza bunları anlatırken, bazı adaylar zaten mevcut Bucak Belediyesi'nde daha önceden alınan kararları ve projeleri sanki kendi projeleriymiş gibi tanıtmaları çok trajikomik bir durum. Örnek vermek gerekirse Şirlek mevkinde Bucak Belediyesi'ne ait bir alanda yapılacak olan akaryakıt istasyonu projesi, onaylandı,karar alındı ve kısa sürede çalışmaları başlayacak. Ama bu çalışmayı sanki kendileri gibi yapacakmış gibi tanıtmak ne kadar doğru? Zaten yapılacak bir projeyi "ben yapacağım" demek gülünç duruma düşmekten başka bir şey değil! " ifadelerini kullandı.

"SEÇİLİRSEK ÇİFTÇİYE VE ŞÖFÖRE İNDİRİMLİ MAZOT"

"31 Mart'ta nasip olursa göreve gelirsek, çiftçiye ve şöfor esnafımıza indirimli mazot uygulamasını başlayacağız.Bu sayede hem çiftçilerimizi hem de şöfor esnafımızı biraz daha ekonomik yönden rahatlatacağız" diyen İYİ Parti Bucak Belediye Başkan adayı Av. Alparslan Ahmet Dursun, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Bucak Belediyesi'nde bir çok önemli karara imza atacaklarını ifade etti.

bucak İYİ PART proje akaryakıt çiftçi şoför indirimli mazot alparslan dursun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı