Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin Tıp Bayramı dolayısı ile Hastane ve sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek doktorlara ve sağlık çalışanlarına karanfil verdi.

Akca Gazete
Bu içerik 808 kez okundu.

İlk olarak Bucak Devlet Hastanesini ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin Başhekim Uzm. Dr. Bilal Tanrıtanır ile birlikte poliklinik, acil servis ve hastanenin diğer birimlerini tek tek gezerek doktor ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayıp karanfil dağıttı. Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin “14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile Bucak Devlet Hastanesini ziyaret ederek başhekim ve yardımcılarını, polikliniklerde ve hastanenin diğer birimlerinde çalışan doktorlarımızı ve sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. Bu gün tap Bayramı olmasına rağmen sağlık çalışanlarımızı görev başında. Bu meslek böyle bir meslek, günün yirmi dört saati, yılın 365 günü çalışan sağlık çalışanlarımızı yalnız bırakmak istemedik. Hekimlerimiz olsun , sağlık çalışanlarımız olsun sadece Tıp Bayramında değil diğer bayramlarda olsun özel günlerde olsun sağlık çalışanlarımız hep görev başında meşakkatli bir görev ifa ediyorlar. Fedakar ve özverili bir çalışma içeresindeler. Şifa dağıtıyorlar, hastalarımıza sağlık hizmetinde canla başla çalışan tüp hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramlarını kutluyorum” dedi.

Bucak Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Bilal Tanrıtanır ise, bizi böyle güzel bir günde yalnız bırakmayıp nazik ziyaretlerinden dolayı ve tüm sağlık çalışanlarına vermiş olduğu destekten dolayı kaymakamımıza teşekkür ediyorum dedi.

Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin Tıp Bayramı dolayısı ile daha sonra Toplum Sağlığı merkezini de ziyaret ederek hekimlerin Tıp Bayramını kutlayarak karanfil verdi.  

  

     

bucak kaymakamı yalçın sezgin tıp bayramı bucak devlet hastanesi bucak toplum sağlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı