Bucak Belediye Meclisi Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin başkanlığında son toplantısını yaptı.

Akca Gazete
Bu içerik 948 kez okundu.

Bucak Belediyesi son meclis toplantısı Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin başkanlığında yaptı. Son meclis toplantısında Karayvatlar Mahallesi Doğalgaz Regülatör İmar değişikliği, Barbaros, Atilla mahallelerindeki imar değişikliği, Konak Mahallesinde ve Barbaros mahallelerinde arsa takas değişikliği, İçme suyu su depoları (SUKAP) proje dosyası kapsamında onarımlarının yapılması kredilendirme için yetki verilme gibi konular mecliste görüşüldü.

Bucak Belediye Meclisinin son toplantısı ve 31 Mart yerel seçimleri dolayısı ile meclis üyelerinin görevi sona erdiğinden dolayı Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin meclis üyelerine plaket verdi. Bucak Belediye Meclis başkan vekili Kemal Kart’ta Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin’e plaket verdi.

Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin 19 Ağustos 2017 tarihinde Bucak’a hem kaymakam hem de Bucak Belediyesine kayyum olarak atanmıştı.

bucak belediye son meclis toplantı meclis toplantısı kaymakam belediye başkan vekili kayyum yalçın sezgin bucak haberleri bucak haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı