Başkan vekili Sezgin, Asfalt çalışmalarını yerinde inceledi

Akca Gazete
Bu içerik 969 kez okundu.

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Fatih Mahallesinde yapılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Beraberinde Muhtar Necmi Altıntaş ile Fatih Mahallesi  yapım çalışmaları süren sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin, alt yapısı hazır olan her yerde asfalt çalışmasını sürdürdüklerini belirtti. Başkan vekili Yalçın Sezgin “Fatih Mahallesinde daha önce hazır olan yolları asfaltlanmıştı. Bu gün yine altyapısı biten yollarımızda asfalt çalışmasını sürdürüyoruz. Fatih Mahallesinden sonra Çamlıca Mahallesi, Hökez Bulvarında Aladdin Mahallesinde geçen haftadan kalan bölgedeki yerin asfaltlama çalışması yapılacak, Kestel yolundaki yağmur suyu drenaj kanalları tamamlanmak üzere, Torosgaz ile yaptığımız görüşmelerde altyapı çalışmaları önümüzdeki hafta tamamlandıktan sonra sıcak asfalt çalışması yapılacak.

 

SANAYİ SİTESİNDE ALTYAPIT BİTER BİTMEZ ASFALTLANACAK

 

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin Sanayi sitesinde altyapı çalışmalarının sürdüğünü, altyapı çalışmalarının tamamlanır tamamlanmaz sanayi sitesini sıcak asfalt ile kaplayacaklarını belirtti. Sezgin “Sanayi sitesi öncesinden bu tarafa tüm site blokları arasında yollar çok tahrip olmuş. Sanayi sitesinde ekiplerimiz alt yapı çalışmalarını sürdürmekte. Altyapı çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz Sanayi sitemizin tüm bloklar arası yolarını sıcak asfalt yapacağız” dedi.

 

Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin ellerinde asfaltın bol olduğunu 51 bin tonluk asfaltın şu ana kadar 21 bin tonunu kullandıklarını bu ayın sonuna kadar da 35 bin ton asfaltı dökmüş olacaklarını kalınında diğer aylarda devam edeceğini belirtti. Başkan vekili Sezgin “Bucak’ta 20 mahallemiz var, 20 mahallemizin hangisinde altyapı çalışması tamamlanıyorsa sıcak asfalt başta olmak üzere yol ve kaldırımlara parka taşı döşeme çalışmaları sürdürülüyor” dedi.

bucak bucak belediye bucak haber kaymakam yalçın sezgin sıcak afsflt kilit parke altyapı fatih mahallesi bucak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı