Burdur'da Pi Günü kutlaması

BURDUR Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Dünya Pi Günü etkinliği düzenlendi. Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin konferans salonundaki etkinliğe Vali Hasan Şıldak'ın eşi Fatma Nur Şıldak, mesleki ve teknik eğitimden sorumlu Milli Eğitim Şube Müdürü Seyit Güven Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram'ın eşi Melahat Bayram ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Etkinlikte Pi sayısıyla ilgili kısa film gösterimi yapıldı. Öğrenciler tarafından Pi ile başlayan cümlelerin kurulduğu yarışma yapıldı. Etkinlik Pi Caddesi'nin açılması ve Pi işareti şeklindeki kurabiye ve pasta ikramıyla sona erdi..

Burdur'da Pi Günü kutlaması
Burdur'da Pi Günü kutlaması
Bu içerik 387 kez okundu.

BURDUR Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Dünya Pi Günü etkinliği düzenlendi.
Emekevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin konferans salonundaki etkinliğe Vali Hasan Şıldak'ın eşi Fatma Nur Şıldak, mesleki ve teknik eğitimden sorumlu Milli Eğitim Şube Müdürü Seyit Güven Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram'ın eşi Melahat Bayram ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Etkinlikte Pi sayısıyla ilgili kısa film gösterimi yapıldı. Öğrenciler tarafından Pi ile başlayan cümlelerin kurulduğu yarışma yapıldı. Etkinlik Pi Caddesi'nin açılması ve Pi işareti şeklindeki kurabiye ve pasta ikramıyla sona erdi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı