BEKAP 2 Şehir Konferansları sürüyor

Bucak ilçesinde Bucak Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesi (BEKAP2) kapsamında Şehir Konferanslarında konuşmacı olarak ünlü Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu’u Bucaklılar ile buluştu.

BEKAP 2 Şehir Konferansları sürüyor
BEKAP 2 Şehir Konferansları sürüyor Akca Gazete
Bu içerik 358 kez okundu.

Bucak Kültür Merkezinde düzenlenen konferansa Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin, resmi kurumların amir ve müdürleri, sivil toplum örgütlerinin başkanları ve vatandaşlar katıldı.

BEKAP 2 Şehir Konferansları kapsamında saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program İstiklal Marşının kabulü, Milli şair Mehmet Akif Ersoy, Çanakkale Zaferi ve şehitleri saygıyla anıldı. Daha sonra Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu davetlilere İstiklal Marşı, Milli Şair Mehmet Akif Ersoy, Çanakkale Zaferi ve şehitlerimiz ile ilgili söyleşi yaptı.

Ünlü Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu’nun konferansından sonra Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin, Vakkasoğlu’na Bucak ile anmalık olarak Bucak salebi, Ceviz ezmesi gibi ürünlerin bulunduğu hediyeler verdi.

bucak BAKAP2 şehir konferansları vehbi vakkasoğlu kültür merkezi bucak kaymakamı bucak belediye yalçın sezgin bucak salebi salep bucak haber bucak haberleri akca gazete
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı