Milletvekili Bayram Özçelik’in Şehitler Günü mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik: “Atalarımızın bizlere emanet ettiği kutsal vatanımızı içeriden ve dışarıdan parçalamaya çalışan hiç bir şer odağına izin vermeyerek onların bu kutsal emanetini koruyacak ve aziz hatıralarını hep yaşatacağız” dedi.

Milletvekili Bayram Özçelik’in Şehitler Günü mesajı
Milletvekili Bayram Özçelik’in Şehitler Günü mesajı Akca Gazete
Bu içerik 358 kez okundu.

AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Bayram Özçelik, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104’üncü Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle anma mesajı yayınladı. Milletvekili Özçelik’in anma mesajı şöyle:  “Bugün Çanakkale Zaferimizin 104. yıldönümünü, millet olarak büyük bir gurur ve heyecanla idrak ediyoruz. Çanakkale Zaferi, vatanı, dini, hürriyeti ve istikbali söz konusu olduğunda Türk Milleti’nin neleri göze alabileceğini, neleri başarabileceğini tüm dünyaya göstermiştir. Bu yönüyle Çanakkale, dün olduğu gibi bugün de, milletimiz, ülkemiz ve geleceğimiz üzerine plan kuranlar için hiçbir zaman unutmamaları gereken bir derstir. O iman o gün nasıl galip geldiyse bugün de içinde bulunduğumuz zamanda yapılan oyunlara karşı da, aziz milletimiz aynı iman ve ruhla galip gelmektedir. 15 Temmuz hain darbe girişimi karşısında da Çanakkale ruhuyla ‘Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet, Tek Bayrak’ için canlarını tanklara, kurşunlara karşı siper eden kahraman milletimiz; Anadolu’nun ilelebet vatanımız kalacağını dünyaya bir kez daha göstermiştir.

Atalarımızın bizlere emanet ettiği kutsal vatanımızı içeriden ve dışarıdan parçalamaya çalışan hiç bir şer odağına izin vermeyerek onların bu kutsal emanetini koruyacak ve aziz hatıralarını hep yaşatacağız. Bu düşüncelerle, Çanakkale Zaferi’nin 104’üncü yıldönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde bu toprakları bize mukaddes bir vatan emanet eden tüm şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı rahmetle, şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.” açıklamasında bulundu.

burdur ak parti bayram özçelik çanakkale savaşı zafefr bayramı şehitleri anma yıl dönümü burdur haberleri bucak haberleri ak parti haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı