Genel
Giriş Tarihi : 20-03-2019 14:36

Festival talihlileri ödüllerini aldı

KEPEZ Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Alışveriş Festivali'nin kazanan talihlilerine ödülleri dağıtıldı. Kepez Belediyesi'nin hizmete açtığı Mısır Çarşısı'nda düzenlenen 1. Alışveriş Festivali'nde alışveriş yapanların katıldığı çekilişte ödül kazanan talihlilere ödülleri verildi. Alışveriş Festivali kapsamında 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekiliş hakkı kazanan 5 kişiye bisiklet, 2 kişiye çamaşır makinesi, 2 kişiye fırın ve iki kişiye de buzdolabı verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay, ödül kazananları tebrik ederek güzel günlerde kullanılmasını temenni etti..

Festival talihlileri ödüllerini aldı

KEPEZ Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Alışveriş Festivali'nin kazanan talihlilerine ödülleri dağıtıldı.

 

Kepez Belediyesi'nin hizmete açtığı Mısır Çarşısı'nda düzenlenen 1. Alışveriş Festivali'nde alışveriş yapanların katıldığı çekilişte ödül kazanan talihlilere ödülleri verildi. Alışveriş Festivali kapsamında 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekiliş hakkı kazanan 5 kişiye bisiklet, 2 kişiye çamaşır makinesi, 2 kişiye fırın ve iki kişiye de buzdolabı verildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay, ödül kazananları tebrik ederek güzel günlerde kullanılmasını temenni etti.

 

 


Kaynak: DHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA