Festival talihlileri ödüllerini aldı

KEPEZ Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Alışveriş Festivali'nin kazanan talihlilerine ödülleri dağıtıldı. Kepez Belediyesi'nin hizmete açtığı Mısır Çarşısı'nda düzenlenen 1. Alışveriş Festivali'nde alışveriş yapanların katıldığı çekilişte ödül kazanan talihlilere ödülleri verildi. Alışveriş Festivali kapsamında 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekiliş hakkı kazanan 5 kişiye bisiklet, 2 kişiye çamaşır makinesi, 2 kişiye fırın ve iki kişiye de buzdolabı verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay, ödül kazananları tebrik ederek güzel günlerde kullanılmasını temenni etti..

Festival talihlileri ödüllerini aldı
Festival talihlileri ödüllerini aldı
Bu içerik 172 kez okundu.

KEPEZ Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Alışveriş Festivali'nin kazanan talihlilerine ödülleri dağıtıldı.

 

Kepez Belediyesi'nin hizmete açtığı Mısır Çarşısı'nda düzenlenen 1. Alışveriş Festivali'nde alışveriş yapanların katıldığı çekilişte ödül kazanan talihlilere ödülleri verildi. Alışveriş Festivali kapsamında 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekiliş hakkı kazanan 5 kişiye bisiklet, 2 kişiye çamaşır makinesi, 2 kişiye fırın ve iki kişiye de buzdolabı verildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Alanay, ödül kazananları tebrik ederek güzel günlerde kullanılmasını temenni etti.

 

 


Kaynak: DHA

Festival talihlileri ödüllerini aldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı