Politika
Giriş Tarihi : 26-03-2019 09:40   Güncelleme : 26-03-2019 09:42

Alparslan Dursun, Bucak altın yılını yaşayacak vaadinde bulunanlar çivi bile çakmakta zorlandılar

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde İYİ Parti’den Bucak Belediye Başkan adayı Ahmet Alparslan dursun, “Kayyum döneminde yapılamayanları yapmaya geliyoruz” dedi.

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde İYİ Parti’den Bucak Belediye Başkan Adayı Ahmet Alparslan Dursun Bucak son iki dönemdir layıkı ile yönetilmediği ve körü körüne bir belediyecilik anlayışı ile yeterli yatırımların yapılmadığını dile getirdi. İYİ Parti adayı Ahmet Alparslan Dursun “İktidar partisinin iki dönemdir Bucak Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde, “İktidar partisinin belediyesine oy verin, Bucak altın yılını yaşayacak ve yaşatacağız diye vaatlerde bulunanlar” Bucak’a çivi bile çakmakta güçlük çekmişler, Bucak yeterli ve hak ettiği yatırımları alamamıştır. Üstelik son yıllarda Bucak Belediyesi zor günler yaşamış, Bucak cezalandırılmıştır. Bucak’ı kayyumlar yönetmiştir. Şüphesiz Bucak Belediyesini yöneten kayyumları kesinlikle ve kesinlikle küçümsemiyorum. Çünkü kayyum ile yönetenler ellerinden gelen imkanları harcamışlardır. Ama bu değerli insanlar maalesef siyasi girdi ve taleplerin içerisinde her ne kadar hizmet almaya çalışsalar da yeterli hizmetler ve yatırımlar iktidar tarafından ya verilmemiş, yada yetersiz verilmiştir. İYİ Parti olarak biz, Bucak Belediyesini kayyuma düşürenlerin eksiklerini ve yapılmayan yatırımları yapmaya geliyoruz” dedi. Başkan adayı Dursun İYİ Parti olarak, ilçemizi İYİ Belediyecilik ile tanıştıracaklarını belirtti.

Bucak İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Alparslan Dursun halkın teveccühünü almaları halinde , İYİ Belediyecilik hizmetlerini 6 noktada toplayarak;

Bilim ve Teknolojiyi alan belediyecilik,

Çevre Dostu belediyecilik,

İnsan odaklı sosyal belediyecilik,

Katılımcı belediyecilik,

Ekonomik kalkınmada etkin belediyecilik ve

Ulaşımda akıllı belediyecilik 

Olarak açıkladı. İşte İYİ Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Ahmet Alparslan Dursun’un ilk 10 projesi       

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA