Burdur'da Alparslan Türkeş anıldı

Cumhuriyet Meydanı'nda Burdur Ülkü Ocakları ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) tarafından düzenlenen anma programına, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet Ökte, TÜRKAV Şube Başkanı Kürşat Özdaşlı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Ayhan Mete ile partililer katıldı. TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, "Başbuğumuz Alparslan Türkeş'i rahmetle anıyoruz.

Burdur'da Alparslan Türkeş anıldı
Burdur'da Alparslan Türkeş anıldı
Bu içerik 132 kez okundu.

BURDUR'da düzenlenen programda Alparslan Türkeş ölüm yıl dönümünde anıldı.

 

Burdur'da ölümünün 22'nci yıl dönümü dolayısıyla Alparslan Türkeş'i anma programı düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı'nda Burdur Ülkü Ocakları ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) tarafından düzenlenen anma programına, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet Ökte, TÜRKAV Şube Başkanı Kürşat Özdaşlı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Ayhan Mete ile partililer katıldı.

TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, ″Başbuğumuz Alparslan Türkeş'i rahmetle anıyoruz. Başbuğumuzun çizdiği yolda hiç durmadan ilelebet yürüyeceğiz ve Türk milletini dünya var oldukça onurlu ve şerefli bir şekilde yaşatacağız, ona verdiğimiz sözü tutmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız″ dedi.

TÜRKAV Şube Başkanı Kürşad Özdaşlı da okunan Kur'an-ı Kerim ve edilen duaların Alparslan Türkeş ve şehitlerin ruhlarına hediye edildiğini söyledi.

Programda Kur'an-ı Kerim okunup, dua edildikten sonra helva dağıtıldı.

 

 


Kaynak: DHA

Burdur'da Alparslan Türkeş anıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı