Genel
Giriş Tarihi : 10-04-2019 09:38

Burdur'da Alparslan Türkeş anıldı

Cumhuriyet Meydanı'nda Burdur Ülkü Ocakları ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) tarafından düzenlenen anma programına, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet Ökte, TÜRKAV Şube Başkanı Kürşat Özdaşlı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Ayhan Mete ile partililer katıldı. TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, "Başbuğumuz Alparslan Türkeş'i rahmetle anıyoruz.

Burdur'da Alparslan Türkeş anıldı

BURDUR'da düzenlenen programda Alparslan Türkeş ölüm yıl dönümünde anıldı.

 

Burdur'da ölümünün 22'nci yıl dönümü dolayısıyla Alparslan Türkeş'i anma programı düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı'nda Burdur Ülkü Ocakları ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) tarafından düzenlenen anma programına, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet Ökte, TÜRKAV Şube Başkanı Kürşat Özdaşlı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Ayhan Mete ile partililer katıldı.

TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, ″Başbuğumuz Alparslan Türkeş'i rahmetle anıyoruz. Başbuğumuzun çizdiği yolda hiç durmadan ilelebet yürüyeceğiz ve Türk milletini dünya var oldukça onurlu ve şerefli bir şekilde yaşatacağız, ona verdiğimiz sözü tutmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız″ dedi.

TÜRKAV Şube Başkanı Kürşad Özdaşlı da okunan Kur'an-ı Kerim ve edilen duaların Alparslan Türkeş ve şehitlerin ruhlarına hediye edildiğini söyledi.

Programda Kur'an-ı Kerim okunup, dua edildikten sonra helva dağıtıldı.

 

 


Kaynak: DHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA