Genel
Giriş Tarihi : 11-04-2019 12:30

CK Enerji işlemleri e-Devlet'te

e-Devlet uygulaması ile entegrasyon sürecini tamamlayan CK Enerji Akdeniz Elektrik, artık bu sistem üzerinden de abonelik başlatma, abonelik iptali, borç ve başvuru sorgulama hizmetlerini çok daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde sunuyor. ELEKTRİKLE İLGİLİ İŞLEMLER E-DEVLET'TE CK Enerji Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunmak için çalıştıklarını, toplumun her kesimi için değer yarattıklarını, doğaya ve çevreye saygılı bir şirket olduklarını vurguladı.

CK Enerji işlemleri e-Devlet'te

CK Enerji Akdeniz Elektrik, 'e-Devlet' üzerinden abonelik, borç ve başvuru sorgulama işlemlerini sunmaya başladı.
CK Enerji Akdeniz Elektrik, tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkânı sağlayan e-Devlet Kapısı'ndan müşterilerine hizmet vermeye başladı. e-Devlet uygulaması ile entegrasyon sürecini tamamlayan CK Enerji Akdeniz Elektrik, artık bu sistem üzerinden de abonelik başlatma, abonelik iptali, borç ve başvuru sorgulama hizmetlerini çok daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde sunuyor.
ELEKTRİKLE İLGİLİ İŞLEMLER E-DEVLET'TE
CK Enerji Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunmak için çalıştıklarını, toplumun her kesimi için değer yarattıklarını, doğaya ve çevreye saygılı bir şirket olduklarını vurguladı. Değerli, ″Çağımızda zaman kavramı çok değerli. Müşterilerimize hızlı, kaliteli, kolay erişilebilen uçtan uca hizmet deneyimi sunmak adına bir adım daha attık ve elektrikle ilgili birçok işlemi e-Devlet'e de taşıdık. Müşterilerimiz abonelik başvurusu ya da abonelik iptali gibi işlemleri e-Devlet üzerinden 1-2 dakika içinde yapabilecek. Bu platformdan abonelik yapan ve ödeme bilgilerini görüntülemek ya da borç durumunu sorgulamak isteyen müşterilerimiz de söz konusu işlemlerini e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilecek″ dedi.
HİÇBİR EK ÜCRET YOK
Erol Değerli, e-Devlet üzerinden işlem yapan müşterilerinin elektrik hizmetlerinden aynı gün içinde faydalanmaya başlayacağını da kaydetti. Değerli, ″″Bu sistem üzerinden yapılan abonelik başvurularında müşterilerimizin sözleşmelerini kurye ile adreslerine gönderiyoruz. e-Devlet üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden, güvenilir bir şekilde elektrik hizmeti alacak olan müşterilerimiz, güvence bedelini de taksitli olarak buradan yatırabilecek″ diye konuştu.

 

 

 


Kaynak: DHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA