Alanyasporlu futbolcular öğrencilerle buluştu

Değirmendere İlkokulu ve Obaköy İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin de yer aldığı etkinliğe Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Uslu, Enver Vural ve Hüseyin Girenes, turuncu yeşilli futbolcular Taha Yalçıner, Joel Obi, Josef Sural ve Hakan Erçelik katıldı. İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan etkinlik Okul Müdürü Oğuzhan Toprak'ın konuşmasıyla devam etti.

Alanyasporlu futbolcular öğrencilerle buluştu
Alanyasporlu futbolcular öğrencilerle buluştu
Bu içerik 183 kez okundu.

AYTEMİZ Alanyasporlu futbolcular 'Alanyasporum Okulumda' projesi kapsamında ilçedeki özel bir kolejde düzenlenen etkinlikte öğrencilerle bir araya geldi.
'Alanyasporum Okulumda' projesinin 18'inci durağı Özel Alanya Bil Koleji oldu. Değirmendere İlkokulu ve Obaköy İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin de yer aldığı etkinliğe Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Uslu, Enver Vural ve Hüseyin Girenes, turuncu yeşilli futbolcular Taha Yalçıner, Joel Obi, Josef Sural ve Hakan Erçelik katıldı.
İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan etkinlik Okul Müdürü Oğuzhan Toprak'ın konuşmasıyla devam etti. Ardandan proje yürütücüsü Yusuf Yılmaz, projenin amacı hakkında bilgi verdi. Projenin 18'inci ayağında öğrencilerle buluştukları için son derece mutlu olduklarını belirten Yılmaz, ″İlk kez bir Süper Lig takımı okulunuza geldi. Bugünü asla unutmayacaksınız. Bu coşkuyu maçlarda ve tribünde de istiyoruz. Asıl amacımız küçük yaşlardan itibaren sizlere Alanyaspor sevgisini tattırmaktır″ dedi.
Daha sonra kürsüye çıkan Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, ″Aranızda İstanbul takımlarını tutanlar vardır. O takımların başkanları, yöneticileri ve futbolcuları sizin okulunuza gelir mi? Kim gelir? Şehrinizin takımı gelir. Alanya'nın takımı gelir. Onlar her zaman sizinle beraberdir. Biz de sizleri tribünlerde görmek istiyoruz″ diye konuştu.
Konuşmaların ardından Okul Müdürü Oğuzhan Toprak, Başkan Çavuşoğlu'na çiçek, Başkan Çavuşoğlu da Toprak'a üzerinde okulun ismi yazan Alanyaspor forması verdi.
Etkinlik sonunda ise futbolcular, öğrencilerin formalarını imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Alanyasporlu futbolcular öğrencilerle buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı