ATB Yönetimden Başkan Genç’e hayırlı olsun ziyareti

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır ve Yönetimi, Döşemealtı’na gelerek 31 Mart Mahalli İdareler seçimini kazanarak başkanlık koltuğuna oturan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret edip hayırlı olsun temennisinde bulundular.

ATB Yönetimden Başkan Genç’e hayırlı olsun ziyareti
ATB Yönetimden Başkan Genç’e hayırlı olsun ziyareti Akca Gazete
Bu içerik 144 kez okundu.

31 Mart tarihinde gerçekleştirilen mahalli idareler seçimlerini ikinci kez kazanarak Döşemealtı Belediye Başkan olan Turgay Genç’i makamında ziyaret eden Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır ve Yönetim Kurulu Üyeleri hayırlı olsun dileğinde bulundular.

ATB Başkanı Ali Çandır ve Yönetimi’ne teşekkür eden Başkan Turgay Genç, “5 yıldır kamu kurumlarımızla, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, Derneklerimizle, Oda ve Borsa Yönetimlerimizle kısacası her kesimle son derece uyumlu ve işbirliği içerisinde çalıştık bundan sonra da yine aynı şekilde çalışarak hem ilçemiz, hem şehrimiz hem de ülkemiz için üzerimize düşeni yapacağız” diye konuştu.

Hayırlı olsun ziyaretine, ATB Başkanı Ali Çandır’ın yanı sıra Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül, Hüseyin Smav ve Cüneyt Doğan katıldı.

antalya döşemealtı turgay genç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı