Genel
Giriş Tarihi : 16-04-2019 18:06   Güncelleme : 16-04-2019 18:06

Gazetecilerden Başkan Ünal’a hayırlı olsun ziyareti

31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Bucak belediye Başkanlığını kazanan Emrullah Ünal’a Bucak’ta faaliyet gösteren gazeteciler hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gazetecilerden Başkan Ünal’a hayırlı olsun ziyareti

31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Bucak belediye Başkanlığını kazanan ve 11 Nisan 2019 tarihinde mazbatayı alan Emrullah Ünal’a Bucaklı gazeteciler hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kanal 15 Tv Genel Müdürü Hüseyin Dilek, Akca Gazete adına Halim Akca, Hedef Gazetesi adına Mustafa tutum, Gündem Gazetesi adına İbrahim Nanecioğlu ve Osman Nanecioğlu, AA adına Hüseyin Çubuk’un katıldığı ziyarete Meclis Divan Katipliğine seçilen Ayşegül Altınsoy ve İsmail Baştaş’ta bulundu.

Bucak belediye Başkanı Emrullah Ünal “Şüphesiz basının değeri tartışılmaz, seçim öncesi olduğu gibi, seçimi kazandıktan sonra da beş yıl hep birlikte çalışmayı ve bu zaman zarfında olumlu ve eleştirili haberleri de alçağımız şüphesiz. Eleştirilerin de her zaman bizim bir eksiğimizi tamamlamak için iyi niyet ile yapılacak haberler olduğu kuşkusuz. Ziyaretlerinden dolayı basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.  

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA