Gazetecilerden Başkan Ünal’a hayırlı olsun ziyareti

31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Bucak belediye Başkanlığını kazanan Emrullah Ünal’a Bucak’ta faaliyet gösteren gazeteciler hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gazetecilerden Başkan Ünal’a hayırlı olsun ziyareti
Gazetecilerden Başkan Ünal’a hayırlı olsun ziyareti Akca Gazete
Bu içerik 276 kez okundu.

31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Bucak belediye Başkanlığını kazanan ve 11 Nisan 2019 tarihinde mazbatayı alan Emrullah Ünal’a Bucaklı gazeteciler hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kanal 15 Tv Genel Müdürü Hüseyin Dilek, Akca Gazete adına Halim Akca, Hedef Gazetesi adına Mustafa tutum, Gündem Gazetesi adına İbrahim Nanecioğlu ve Osman Nanecioğlu, AA adına Hüseyin Çubuk’un katıldığı ziyarete Meclis Divan Katipliğine seçilen Ayşegül Altınsoy ve İsmail Baştaş’ta bulundu.

Bucak belediye Başkanı Emrullah Ünal “Şüphesiz basının değeri tartışılmaz, seçim öncesi olduğu gibi, seçimi kazandıktan sonra da beş yıl hep birlikte çalışmayı ve bu zaman zarfında olumlu ve eleştirili haberleri de alçağımız şüphesiz. Eleştirilerin de her zaman bizim bir eksiğimizi tamamlamak için iyi niyet ile yapılacak haberler olduğu kuşkusuz. Ziyaretlerinden dolayı basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.  

 

bucak belediye seçim emrullah ünal başkan kanal 15 tv hüseyin dilek akca gazete halim akca hedef gazetesi mustafa tutum nnc ibrahim nanecioğlu osman nanecioğlu ismail bastaş ayşegül altınsoy bucak haber bucak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı