Belediye binası dar gelince kutlamalar Cumhuriyet Meydanında yapıldı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Ak Parti’den Bucak Belediye Başkanı seçilen Emrullah Ünal’a Burdur Milletvekillerinden hayırlı olsun ziyareti esnasında milletvekilleri ile birlikte büyük bir partili kalabalığı oluşunca kutlamalar belediye binası önünde Cumhuriyet Meydanında yapıldı

Belediye binası dar gelince kutlamalar  Cumhuriyet Meydanında yapıldı
Belediye binası dar gelince kutlamalar  Cumhuriyet Meydanında yapıldı Akca Gazete
Bu içerik 473 kez okundu.

Kalabalık Ak Partililer ile birlikte Bucak Belediyesine gelen Burdur Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur il Başkanı Volkan Mengü, Bucak Ak Parti ilçe Başkanı Serdar Besler, partinin tüm kollarında görevli partilileri Bucak Belediyesi Ak Parti meclis üyeleri ile birlikte belediye önünde karşılayan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal milletvekillerinden ve partililerden tebrikleri kabul etti. Burdur Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ı tebrik ederek çiçek verdiler.

Burdur Milletvekilleri ve kalabalık gelen partilileri belediye hizmet binasının almayacağını gören Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, binadan aşağı inerek tebrikleri belediye binası önünde Cumhuriyet Meydanında kabul ettikten sonra vekiller ve bazı partililer ile birlikte makam odasına geçtiler. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Sayın vekillerimizin, il başkanımızın, ilçe başkanımızın ve seçimlerde partimizin her kademesinde görev yapan, herkesin Bucak Belediye Başkanlığını kazanmamızda çok büyük faktör vardır. Bu başarı sadece benim değil, başta sayın Cumhurbaşkanımızın olmak üzere hepimizin başarısıdır. Eğer ben bu gün burada oturuyorsam bu birlikte gece gündüz çalışmalarımızın eseridir” dedi.

Burdur Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ise yaptıkları konuşmada, Bucak görevini yaptı. Şimdi sıra bizde Bucak’a yapılması gereken her türlü yatırımın arkasında durup, Bucak ile ilgili tüm projelerin takipçisi olacaklarını söylediler. Milletvekililer Bucak hak ettiği yatırımları alacağını da dile getirdiler.   

bucak belediye emrullah ünal milletvekilleri bayram özçelik yasin uğur ak parti tabrik kutlama bucak haber bucakhaberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı