Temsili başkanın talebi sokak hayvanları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Bucak Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan 4’ncü sınıf öğrencisi Arzu Aksoy’un ilk hedefi sokak hayvanlarına sahip çıkmak oldu.

Temsili başkanın talebi sokak hayvanları
Temsili başkanın talebi sokak hayvanları Akca Gazete
Bu içerik 448 kez okundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Atatürk İlkokulu öğretmenlerinden Veli Can ile birlikte Ayşe Sak İlkokulu ve Atatürk İlkokulu öğrencilerinin beraber geldiği Bucak Belediyesine, Belediye Başkanlığı koltuğunu Atatürk İlkokulu 4’ncü sınıf öğrencisi Arzu Aksoy oturdu. Temsili olarak Belediye Başkanı olan Arzu Aksoy “sokak hayvanlarına sahip çıkar, onlara barınak ve yiyecek imkanı sağlardım, ayrıca yardıma muhtaç insanların yılda bir yada iki kez olmak üzere en azından ihtiyaçlarının bir bölümünü karşılardım” dedi.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ise, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Başkan Ünal “Dünyada başka alternatifi yok, bizim çocuklarımız çok şanslı, çocuklarımıza Ulu önder, Gazi Mustafa Kemal Atatürk bir bayram hediye etmişler, bu bayram kutlama etkinliklerinde müdürlerimiz, amirlerimiz belirli bir süreliğine de olsa makamlarını çocuklarımıza teslim edip onların yönetmesini istiyorlar. Böylelikle onların talepleri bizim göremediklerimizi göstermiş oluyorlar” dedi.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, belediye olarak her zaman sokak hayvanlarının yanında olduklarını, diğer ihtiyaç sahibi ailelere de yardımların yapıldığını söyledi. Başkan Ünal, Belediyeye gelen öğrencilere hediyeler verdi.

 

   

bucak belediye emrullah ünal atatürk ilkokulu ayşe sak ilkokulu temsili başkan sokak hayvan ihtiyaç yardım arzu aksoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı