Güncel
Giriş Tarihi : 24-04-2019 14:10   Güncelleme : 24-04-2019 14:12

Başkan Ünal ; Bucak'ta doğalgaz olmayan mahallemiz kalmayacak

BURDUR’un Bucak ilçesinde Toros Gaz Bölge Müdürü Oktay Küp’ten bilgi alan Belediye Başkanı Emrullah Ünal bu yıl doğalgaz hattının genişletilmesini istedi.

Başkan Ünal ; Bucak'ta doğalgaz olmayan mahallemiz kalmayacak

Toros Gaz Bölge Müdürü Oktay Küp, Bölge Müdür Yardımcısı Fatih Güneş ve Bucak Sorumlusu Bahattin Özçelik'i makamında görüşen Belediye Başkanı Emrullah Ünal devam eden doğalgaz çalışmalarını ve Toros Gaz'ın bu yıl içerisinde Bucak'ta planladığı yatırımları yakından inceledi. Başkan Emrullah Ünal hali hazırda devam etmekte olan çalışmaları mahalle mahalle ve sokak sokak inceleyerek,  genel ilerleyişi yakından takip etti. Toplantıda Yüklenici Firma ile Bucak Belediyesi'nin doğalgaz hattını yaygınlaştırma noktasında işbirliği ve eşgüdüm içerisindeki çalışma kararlılığı vurgulandı. Emrullah Ünal mevcut doğalgaz çalışmalarının hızlandırılması talimatını vererek bu sene önceki senelere göre çok daha uzun bir doğalgaz hat genişletme çalışması yapacaklarını ifade etti.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal "Doğalgaz noktasında çalışmalarımıza başladık. İlçemizdeki doğalgaz hattımızı genişleteceğiz. Önceki senelerde yıllık yaklaşık 10 bin metre ila 12 bin metre arasında yeni hat döşenebiliyordu. Biz bu yıl sayıyı iki katından daha yüksek bir noktaya çekerek yaklaşık 27 bin 500 metre yeni doğalgaz hat döşeme çalışması yapmayı hedeflemekteyiz. Yüklenici firmamız ile işbirliği ve eşgüdüm içerisinde ilerleyerek doğalgaz hattımızı genişletip bu imkandan bütün Bucak’ın faydalanmasını sağlayacağız. Bucak'ta doğalgaz olmayan mahallemizin kalmamasını hedefliyoruz. Bu doğrultuda işin Belediye'ye düşen tarafında çalışmalarının hızlandırılması talimatını verdik. Süreci iyi yöneterek, programın aksamadan ilerlemesini sağlayacağız ve koyduğumuz hedeflere ulaşmak için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Yoldan çıkan otomobil dereye uçtu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA