Genel
Giriş Tarihi : 06-05-2019 16:42

BUTSO'dan Ramazan yardımı

Burdur'daki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuldu. BUTSO tarafından ihtiyaç sahibi bir ailenin temel ihtiyaçlarını, bir süre de olsa karşılayacak gıda poşetleri hazırlandı.

BUTSO'dan Ramazan yardımı

BURDUR Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) her Ramazan ayında yaptığı gıda yardımlarını bu yıl da sürdürdü. Burdur'daki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuldu.

 

BUTSO tarafından ihtiyaç sahibi bir ailenin temel ihtiyaçlarını, bir süre de olsa karşılayacak gıda poşetleri hazırlandı. Paketler, tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere meclis ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ulaştırıldı.

BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, ″Her sene Ramazan ayında ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaparak, Ramazan ayının bereketini paylaşmak, yardımlaşmanın en büyük değerlerimizden biri olduğunu yaşamak ve yaşatmak adına sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek için gayret ediyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin göndermiş olduğu ve odamızın da ilave ettiği kaynak neticesinde, gıda yardım paketleri hazırlatılarak meclis ve yönetim kurulu üyelerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Üzerimize düşen sosyal sorumluluk vazifesini yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle mübarek Ramazan ayının tüm İslam alemine, ilimize ve ülkemize barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA