BUTSO'dan Ramazan yardımı

Burdur'daki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuldu. BUTSO tarafından ihtiyaç sahibi bir ailenin temel ihtiyaçlarını, bir süre de olsa karşılayacak gıda poşetleri hazırlandı.

BUTSO'dan Ramazan yardımı
BUTSO'dan Ramazan yardımı
Bu içerik 453 kez okundu.

BURDUR Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) her Ramazan ayında yaptığı gıda yardımlarını bu yıl da sürdürdü. Burdur'daki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuldu.

 

BUTSO tarafından ihtiyaç sahibi bir ailenin temel ihtiyaçlarını, bir süre de olsa karşılayacak gıda poşetleri hazırlandı. Paketler, tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere meclis ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ulaştırıldı.

BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, ″Her sene Ramazan ayında ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaparak, Ramazan ayının bereketini paylaşmak, yardımlaşmanın en büyük değerlerimizden biri olduğunu yaşamak ve yaşatmak adına sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek için gayret ediyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin göndermiş olduğu ve odamızın da ilave ettiği kaynak neticesinde, gıda yardım paketleri hazırlatılarak meclis ve yönetim kurulu üyelerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Üzerimize düşen sosyal sorumluluk vazifesini yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle mübarek Ramazan ayının tüm İslam alemine, ilimize ve ülkemize barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

BUTSO'dan Ramazan yardımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı