Genel
Giriş Tarihi : 27-06-2019 16:16

Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Müdürü Yakup Çoban’a Veda Yemeği

Burdur’un Bucak İlçesi’nde eğitim veren Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Yakup Çoban, Antalya’nın Manavgat İlçesi’ne bağlı Sülek Köyü İlkokulu’na atandı.

Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Müdürü Yakup Çoban’a Veda Yemeği

Okul Müdürü Yakup Çoban için görev yaptığı Okulun Banisi Hayırsever İş İnsanı Mehmet Cadıl, okul yönetimi, okulda görevli öğretmenler, Çoban’ın eşi ve mesai arkadaşları katıldı. Bucak Oğuzhan Kent Ormanında düzenlenen veda yemeği programında hüzünlü anlar yaşandı. Okulda görevli öğretmenler, Okul Müdürü Yakup Çoban’ın okulu, çalışma arkadaşları ve öğrenciler ile tam bir uyum içinde çalıştığını ifade ederek Çoban’dan ayrılıyor olmanın son derece üzücü olduğunu ifade etti. Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Müdürü Yakup Çoban da Bucak’tan ve mesai arkadaşlarından ayrılması sebebiyle burukluk yaşadığını belirterek bu güne kadar onlarla birlikte çalışma fırsatı bulduğu için gurur duyduğunu söyledi.

Okulun Banisi Hayırsever İş İnsanı Mehmet Cadıl, Yakup Çoban’ın görev yaptığı süre içinde okulda eğitim alan öğrencilerin ahlaklı, erdemli, dürüst, çalışkan ve başarılı olmaları için mesai mefhumu gözetmeden büyük gayret ve özverilerle çalıştığını belirterek Çoban’dan ayrılmaktan dolayı burukluk yaşadığını dile getirdi.

Programa katılanlar son kez Okul Müdürü Yakup Çoban ile birlikte akşam boyu güzel vakit geçirdi, program ileride hatırlanacak güzel anılar arasında yerini aldı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Mobil Uygulamamız Olmalı mı?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA