OKUL GEÇİT GÖREVLİLERİNE BELGELERİ VERİLDİ

OKUL GEÇİT GÖREVLİLERİNE BELGELERİ VERİLDİ Bucak ilçe merkezinde görev yapmak üzere teorik ve pratik trafik eğitimi alan okul geçit görevlilerine kimlik kartları dağıtıldı.

OKUL GEÇİT GÖREVLİLERİNE BELGELERİ VERİLDİ
OKUL GEÇİT GÖREVLİLERİNE BELGELERİ VERİLDİ
Bu içerik 1013 kez okundu.
http://akcagazete.com/image.php?image=files/gallery/big/yeniw-f92c670d5629530261f7.jpg&maxim_size=500
Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü'nce eğitim verilen 13 lise öğrencisi 3 öğretmene  Okul Geçit Görevlisi kimlik kartları Bucak Emniyet Müdürü Rahmi Öztürk tarafından Emniyet Müdürlüğünde verildi.  
Bucak Emniyet Müdürü Rahmi Öztürk , kimlik kartlarının dağımı dolayısıyla düzenlenen törende yaptığı konuşmada, küçükken alınan eğitimin büyünce kalcı olduğunu belirterek şöyle dedi. “Eğitimde olduğu gibi küçükken alınan trafik eğitimi büyüyünce daha etkili olup, büyünce trafik kurlarına karşı daha duyarlı olunuyor” dedi. Öztürk, ayrıca okul geçit görevlilerinin uygulamalı ve pratik öğrendikleri kuralları yakınlarına da aktararak trafik kurallarına duyarlı bir toplum oluşmasında büyük etki olacağını belirtti.
Bucak merkezde görev yapacak okul geçit görevlilerinin görev yaptığı süreç içerisinde trafik kurallarına uymayan yada ihlal edenleri polisin 155 numaralı telefona eksiksiz şekilde araç plakası ve tarifini vermeleri gerektiği belirtildi. 
http://akcagazete.com/image.php?image=files/gallery/big/yeniw-f2c7542f63597ba449ad.jpg&maxim_size=500
bucak okul geçit görevliliri bucak polisi bucak emniyet müdürlüğü bucak emniyet müdürü rahmi öztürk ayfer gök lisesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 394. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı
Akca Gazete 393. Sayı