Güncel
Giriş Tarihi : 20-08-2019 22:47   Güncelleme : 21-08-2019 00:03

Kaymakam Yalçın Sezgin Bucak’a veda etti

Bucak Kaymakamlığından Antalya Vali yardımcılığına atanan Yalçın Sezgin Bucak’a veda etti.

Kaymakam Yalçın Sezgin Bucak’a veda etti

2017 yılında Bucak Kaymakamlığına atanan 31 Mart yerel seçimlerine kadar Bucak Belediyesine kayyum olarak da atanan 19 ay Bucak Belediye Başkan vekilliği ve iki yıl Bucak Kaymakamlığı yaptıktan sonra Antalya vali yardımcılığına atandan Yalçın Sezgin onuruna verilen veda yemeği Çamlaraltı Restoranda gerçekleşti. Veda yemeğine Burdur Ak Parti Milletvekili Yasin Uğur, Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Cumhuriyet Savcıları, Kocaaliler Belediye Başkanı Selahaddin Gökçe, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri,  Kamu kurum ve  kuruluşlarının müdürleri, yüksekokul müdürleri, Sivil Toplum Örgütlerinin başkanları, Köy ve mahalle muhtarları, gaziler, şehit yakınları, iş insanları ve davetliler katıldı.

Veda yemeği sonrası konuşan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Kaymakam Yalçın Sezgin’in iki yıla yaklaşık Bucak’ta kaymakamlık yaptığını belirtirken şöyle dedi. “Yalçın bey ilçemizde 19 ay belediye başkanlığı ve yaklaşık iki yıl kaymakamlık yaptı ve ilçemize büyük hizmetleri oldu. Beraber dört ay gibi bir çalıma fırsatımız oldu, gönül isterdi daha çok çalışmak isterdik ama olmadı. İlçemizde yapmış oluğu projeler ile zamanın başbakan yardımcısını bakanları getirerek büyük projelere imza attı. Sıfır atık projesi ile ilçemizi Türkiye’ye tanıttı. Belediyecilik hizmetleri ile birimlerin uygun çalışması ile yaarılı çalışmalara imza attı. Zaman zaman saha çalışmalarında gördük ki insanların gnlünde kalbinde iz bırakmış” dedi.

Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur ise yaptığı konuşmasında “Kaymakam Yalçın Sezgin Bucak’ta çok sayıda projeye imza attı. Kendisine hem Belediye Başkan vekili, hem de Kaymakam olarak başarılı çalışmalarından ve projelerinden dolayı  teşekkür ediyorum” dedi.

Bucak Kaymakamlığından Antalya Vali Yardımcılığına atanan Yalçın Sezgin onuruna verilen yemekten dolayı tüm katılımcılara tek tek teşekkür etti. Sezgin, Bucak’ta işin başından bu tarafa herkesten büyük destek gördüğünü, ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için işbirliği ve destek gördüğünü söyledi. Sezgin “Bucak’ta görev yapmayı çok istedim. Çocukluktan, öğrencilikten bu tarafa Bucak’ı tanıyorum, kursağımda ekmeği vardı. Bucak’tan yolumuz hiç eksik olmadı. Bucak’ta hem kaymakamlık hem de belediye başkanlık görevini yerine getirdim. 19 ay belediye başbakanlığı, iki yılda kaymakam olarak görev yaptım, bu güzel ilçeye hizmet etme onurunu yaşadım” dedi.

Kaymakam Yalçın Sezgin Bucak’ta güzel duygular ile karşılandım, güzel duygular ile uğurlanıyorum ki, ben kendimi buradan ayrılıyor gibi değil, her zaman Bucak’ın hizmetkarı olacağını söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından Antalya Vali Yardımcılığına atanan Yalçın Sezgin’e muhtarlardan resmi kurumlardan günün anısına plaket ve hediyeler erildi.

Kaymakam Yalçın Sezgin ve eşi Sıla Sezgin yemek sonrası, onuruna verilen yemeğe katılanları ile tek tek vedalaştılar.    

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Yoldan çıkan otomobil dereye uçtu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA