Güncel
Giriş Tarihi : 21-08-2019 17:36

TBMM Başkanlık Divan Üyesi Özçelik’ten sünnet çocuklarına jest

TBMM Başkanlık Divan Üyesi Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik kırmızı plakalı makam aracını sünnet olacak çocuklara tahsis etti.

TBMM Başkanlık Divan Üyesi Özçelik’ten sünnet çocuklarına jest

Bucak Belediyesinin 29’ncu Geleneksel Sünnet Şölenine katılan TBMM Başkanlık Divan Üyesi Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, TBMM tarafından kendine tahsis edilen kırmızı plakalı 008 plakalı makam aracını sünnet olacak çocuklara tahsis etti. Kırmızı plakalı makam aracına aldığı çocuklar ile şehir içerisinde sünnet konvoyuna katılan milletvekili Bayram Özçelik çocukları mutlu etmek için aracı da kendisi kullandı.

TBMM Başkanlık Divan Üyesi Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Bucak ilçemizde geleneksel sünnet şölenine yarının geleceği çocuklarımızı görünce dayanamadım. Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teklifte bulunarak sünnet olacak çocuklarımızın sünnet konvoyunu makam araçlarımız ile yapmamı önerdim. Yarının gelecekleri bu çocuklarımız bu gün bizim oturduğumuz koltuklarda otururken bu günlerde unutamayacakları bir anı olarak kalacak. Çocuklarımız ve gençlerimiz için her şey, her şeye değer” dedi.  

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Yoldan çıkan otomobil dereye uçtu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA