Güncel
Giriş Tarihi : 19-09-2019 14:57   Güncelleme : 20-09-2019 00:01

Kuzköy’de TOC-BİR-SEN’den çeşme açılışı

Burdur’un Çeltikçi ilçesine bağlı Kuzköy kavşağına Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası TOC-BİR-SEN Burdur Şube Başkanlığı tarafından yaptırılan ramazan ayı içerisinde kalp krizi sonucu vefat eden üyeleri Hasan Er ismini taşıyan hayrat çeşmesinin açılışı yapıldı.

Kuzköy’de TOC-BİR-SEN’den çeşme açılışı

Çeşme açılışına Çeltikçi Kaymakamı Abdullah Özübek, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, TOC-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Fatih Doğan, Burdur Ak Parti teşkilatı, sendika üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi yapılan konuşmalarda Çeltikçi Kaymakamı Abdullah Özübek ise yaptığı konuşmada, toplum olarak elde ettiğimiz maddi ve manevi kazanımları birbirimiz ile paylaştıkça daha mutlu oluyoruz. TOC-BİR-SEN tarafından geçen ramazan ayı içerisinde vefat eden Hasan Er ismine yaptırılan bu çeşme hayratının herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.   

TOC-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Fatih Doğan yaptığı konuşmada, TOC-BİR SEN ve MEMUR-BİR-SEN ailesi olarak üyelerimizin özlük ve mali haklarını korurken bir tarafta da ülkemiz için tüm dünya mazlumları adına hayırlı işlere imza atmak için gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

TOÇ BİRSEN Burdur 61 Nolu Şube Başkanı Ömer Cebeci’ise yaptığı konuşmada “Bucak İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde veteriner sağlık teknisyen olarak çalışan Şube Başkanlığımızın denetleme kurulu üyesi  Hasan Er’i geçtiğimiz ramazan ayı içerisinde kaybettik. Hasan kardeşimizin ölümü bizi derinden etkiledi. İsminin yaşatılabilmesi için bir çeşme yaptırmak istedik. Kuzköy Muhtarlığına ait arazi üzerine köy halkı ve muhtarlığın desteği ile tamamlandı. Hayırlı olsun” dedi. Cebeci ayrıca Toç Bir sen olarak üyelerimizin sağlığı ile ne kadar ilgileniyorsak vefatından sonrada bir nebze olsa da acılarını hafifletmek için çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.

Yapılan Konuşmaların ardından Kuzköy kavşağına TOC-BİR-SEN tarafından yaptırılan çeşme açılışını Çeltikçi Kaymakamı Abdullah Özübek, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, TOC-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Fatih Doğan ve törene katılanlar tarafından çeşmenin açılışı yapıldı.   

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “ esnaflarımızın her daim yanındayız”
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA