Güncel
Giriş Tarihi : 04-10-2019 14:55   Güncelleme : 04-10-2019 14:59

Belediye Başkanı Ünal minikleri itfaiyede ağırladı

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal İtfaiye haftası etkinlikleri kapsamında İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret eden minikleri itfaiyede ağırladı.

Belediye Başkanı Ünal minikleri itfaiyede ağırladı

İtfaiye haftası etkinlikleri kapsamında Vilayetler Birliği Anaokulu öğrencilerinin Bucak İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret etmeleri üzerine, Belediye Başkanı Emrullah Ünal minikleri itfaiyede ağırladı.

Bucak İtfaiye Müdürü Eyüp Gürsel ve itfaiye çalışanları tarafından İtfaiye Müdürlüğünü gezen minik öğrenciler, daha sonra yangın bilincinin oluşturulması için değişik bilgiler verildikten sonra itfaiye araç ve gereçlerini tanıdılar. İtfaiye aracına binen minikler meraklarını itfaiyelerin sirenlerinin çaldılar.

Miniklerin itfaiyede itfaiye bilgilendirmesinden sonra Belediye Başkanı Emrullah Ünal tarafından şeker ikram edildi. Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Zaman zaman öğrencilerimiz itfaiye tanıtımlarında hem itfaiyelerin araç ve gereçlerini tanımalarında hem de yangın bilinci aşılamak için, yangına sebep olacak şeylerin kullanımları hakkında ekiplerimiz tarafından bilgilendiriliyorlar” dedi.   

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA