Güncel
Giriş Tarihi : 04-10-2019 16:53   Güncelleme : 04-10-2019 16:59

Bucak Otogarında yeni düzenlemeler

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal Otogar ve Sanayi Sitesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve bilgi aldı.

Bucak Otogarında yeni düzenlemeler

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Çiçek, Fen İşler Müdürü Ömer Gümüşay ve diğer birim müdürleri ile birlikte Otogarda yapılan yeni düzenleme çalışmaları ve Sanayi Sitesinde yapılan ve tamamlanan yağmur suyu drenaj kanalları hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Emrullah Ünal otogarların o il ve ilçenin aynası olduğunu dile getirerek şöyle dedi. “Bucak Otogarı yapıldığı tarihten bu tarafa hiç bakım ve onarım görmemiş, boyası ile, çatısı ile adeta dökülen Otogar binamızda tadilat ve yenileme çalışmaları yapıldıktan sonra boya çalışmaları yapıldı. Ayrıca Otogarın etrafını çevreleyen saha demir korkuluklar ile örülerek yeşillendirildi” dedi. Başkan Emrullah Ünal Otogarların bir şehrin aynası olduğunu belirterek, belediye olarak otogara ne yapılması gerekiyorsa yapıldığını ve yapılacağını belirtti.

Daha sonra Sanayi Sitesinde yağmur suyu drenaj kanallarını inceleyen Belediye Başkanı Emrullah Ünal çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Ünal “Üst geçitlerden gelen yağmur suları sanayi sitemizin birinci bloğunun düşük kotada olmasından dolayı buraya akıyordu ve aşırı yağışlarda işyerleri sular altında kalıyordu. Yeni yapılan drenaj kanalları sayesinde sanayi sitemizi sular altında kalmaktan kurtardık” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Yoldan çıkan otomobil dereye uçtu
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA