Güncel
Giriş Tarihi : 21-07-2020 16:22

Bucak Zeliha Tolunay Yüksekokulu ’da görev değişimi

BUCAK Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu’nda görev süresi dolan Prof. Dr. Adnan Kalkan’ın yerine okul Müdürlüğüne atanan Doç. Dr. Osman Akın göreve

Bucak Zeliha Tolunay Yüksekokulu ’da görev değişimi

MAKÜ Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu’ da yaklaşık yedi yıldır okul müdürlüğü yapan Prof. Dr. Adnan Kalkan’ın görev süresinin dolması üzerine yerine atanan Doç. Dr. Osman Akın’a görevi devretti.

Okulun Konferans salonunda yapılan devir törenine Hikmet Tolunay meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Özmen, öğretim üyeleri ve Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu öğretim üyeleri ve okul çalışanları katıldı.

Müdürlük devir töreninde konuşan Prof. Dr. Adnan Kalkan “Okulumuzda bu güne kadar vermiş oldukları desteklerden dolayı akademik ve idari personelimiz ile birlikte, tüm hocalarıma teşekkür ediyorum. Büyük bir aile olarak gururunu yaşadık, bundan böylede devam edecek” dedi. tüm hocalarıma, Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Doç. Dr. Osman Akın ise “Bu güne kadar çalışmalarından dolayı Prof. Dr. Adnan Kalkan hocama teşekkür ediyorum. Bundan sonrada hep birlikte el ele farklı bir sinerji ile çalışacağımızı ve daha güzel işler yapacağımızı ümit ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Prof. Dr. Adnan Kalkan ve yeni okul müdürlüğüne atanan Doç. Dr. Osman Akın birbirlerine çiçek vererek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

    

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
15 Temmuz Demokrasi ve  Milli Birlik Günü dolu dolu anıldı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA