Mesajlar
Giriş Tarihi : 24-07-2020 08:42

Milletvekili Yasin Uğur'un basın bayramı mesajı

Milletvekili Yasin Uğur'un basın bayramı mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyon Üyesi Yasin Uğur, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Yasin Uğur yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

Basın demokrasinin vazgeçilmez bir unsurudur.Toplumda meydana gelen olaylar hakkında kamuoyunu objektif, tarafsız ve doğru bilgilendirmek basınımızın temel görevidir. Her türlü zorlu şartta mesleğini icra ederek tarafsız bir anlayışla çalışmalarını yürüten basın mensuplarımız, demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biridir.

Şehrimizde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkı sağlayan yerel basınımızın, özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini,  bundan sonra da aynı duyarlılıkla devam ettireceklerine inanıyorum.                                  
                                                                                                                                                                Bu duygu ve düşüncelerle, toplumsal değerlere saygılı, sorumluluk bilinci içinde, tarafsız bir anlayışla görevini yerine getiren ilimizde ve ülkemizde faaliyet gösteren tüm değerli basın çalışanlarımızın 24 Temmuz Basın Bayramını kutlar; sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.” dedi.

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
15 Temmuz Demokrasi ve  Milli Birlik Günü dolu dolu anıldı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA