Güncel
Giriş Tarihi : 30-07-2020 14:38

VALİ ARSLANTAŞ, CANLI HAYVAN PAZARINDA İNCELEMEDE BULUNDU

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Arefe günü canlı hayvan pazarını gezerek yerinde incelemede bulundu.

VALİ ARSLANTAŞ, CANLI HAYVAN PAZARINDA İNCELEMEDE BULUNDU

Yetkililerden pazarda uygulanan tedbirlerle ilgili bilgi alan Vali Arslantaş, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek hayırlı alışverişler diledi, bayramlarını kutladı.

Alınan tedbirler kapsamında başta maske ve dezenfektan dağıtımı olmak üzere, 
gebe hayvanların ultrasonla tespit edilip satışının engellenmesi ve diğer veterinerlik hizmetlerinin verildiğini belirten Vali Arslantaş, İl genelinde kurban satış alanları ve kesim yerleri ile ilgili bütün önlemlerin en hassas şekilde alındığını belirtti.

Hayvan hırsızlığı ve dolandırıcılık olayları ile ilgili gereken tedbirlerin ilgili birimler tarafından alındığını ifade eden Vali Arslantaş, Kurban Bayramı dolayısıyla Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Belediyeler ve Müftülük personellerinden oluşturulan komisyonlar tarafından bayram sonuna kadar İl genelinde denetimlerin sıkı bir şekilde yapılmaya devam edeceğini vurguladı.

Vali Arslantaş’a Canlı Hayvan Pazarı ziyareti sırasında Milletvekili Sayın Bayram Özçelik, Milletvekili Sayın Yasin Uğur, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Tuğrul eşlik etti.

<
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
15 Temmuz Demokrasi ve  Milli Birlik Günü dolu dolu anıldı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA