EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ESNAFLAR İLE HUZUR TOPLANTISI DÜZENLİYOR

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ESNAFLAR İLE HUZUR TOPLANTISI DÜZENLİYOR

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ESNAFLAR İLE HUZUR TOPLANTISI DÜZENLİYOR
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ESNAFLAR İLE HUZUR TOPLANTISI DÜZENLİYOR
Bu içerik 438 kez okundu.

http://www.akcagazete.com/files/uploads/578cb1826f.jpgBucak Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğince muhtemel olayların önüne geçebilmek için ilçe halkı ile huzur toplantıları düzenliyor.

Bucak Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğince Emniyet Müdürlüğü binasında Bucak Emniyet Müdürü Rahmi Öztürk’ünde katılımı ile huzur toplantısı düzenledi.

Bucak Emniyet Müdürü Rahmi Öztürk huzur toplantısında yaptığı konuşmada “İlçemiz halkı ile el ele vererek ilçemizde olması muhtemel olayların önüne geçebilmek, ilçe güvenliğini en üst seviyeye çıkartmak, ilçemizi daha da huzurlu bir ortama taşımak için ilçe halkımızın ve esnafların polise şüpheli durumların ihbarı için yardımcı olunmasını istiyoruz” dedi.

Bucak Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen huzur toplantısında esnaflara hırsızılık, yankesicilik, telefon dolandırıcılığı gibi konularda dikkatli olunması istenirken, polis, asker, savcı, hakim gibi kamu memurlarının vatandaşlardan hiçbir zaman para talebinde bulunmayacağının unutulmaması hatırlatıldı. Toplantıda, esnaftan para bozdurulması, evlerde ve iş yerlerinde hırsızlık olaylarına karşı alınabilecek önlemler, araç kullanılırken uyulması gereken kurallar ve trafik cezaları, motosiklet kullanıcılarının mutlaka kask takılması gibi konuların yanı sıra 2012-2013 yılında meydana gelen trafik kazaları hakkında da bilgi verildi.

Toplantının sonunda ilçe halkının ve esnafın çok küçük bir konu gibi görülmesine rağmen şüpheli durumların çok büyük sorunlar açabileceği hatırlatılarak, şüpheli bir durumun zamanı geçirilmeden 155 polis imdatı aranılması hatırlatıldı.

Huzur Toplantısına katılanlar son olarak Bucak Emniyet Müdürlüğünde bulunan Mobese sistemleri gezdirilerek bilgiler aktırıldı.  

http://www.akcagazete.com/files/uploads/0ce911c6d2.jpg

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı