Reklamı Geç
Advert

Her türlü işbirliğine hazırız

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya ve Türkiye ekonomisine yön veren Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerini ağırladı.

Her türlü işbirliğine hazırız
Her türlü işbirliğine hazırız Akca Halim
Bu içerik 433 kez okundu.
Advert

ANSİAD Başkanı Ali Eroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Turgay Genç’i tebrik edip, bölgenin daha iyi yerlere gelmesi noktasında her türlü işbirliğine hazır olduklarının mesajını verdiler. Dernek Başkanı Eroğlu, “Gerek Sivil Toplum Kuruluşu olarak gerekse Sanayici ve İşadamları olarak bize ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olduğumuzu bildirmek isteriz” dedi

İşbirliğine hazırız..

 

ANSİAD Yönetimi Kurulu Başkanı Ali Eroğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden ve iyi niyet dileklerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Turgay Genç, “Döşemealtı İlçemiz merkez ilçeler arasında her türlü yatırımın yapılabileceği özelliklere sahip bir bölgedir. Halkımızın taktiriyle göreve geldiğimiz günden beri İlçemizi sosyal, ekonomik, sportif, kültür ve sanat gibi her alanda geliştirmek ve hak ettiği değere ulaştırabilmek için her türlü iş birliğine hazır olduğumuzu söylüyoruz. Bunu yaparken de iş adamlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, dernek ve üniversitelerimizle işbirliği içinde olmak istiyoruz” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı