Başkan Mutlu “Daha Modern bir Bucak İçin Çalışacağız”

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu Üçgen Kavşak, 1277 sokak ve Sinema caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Mutlu “Daha Modern bir Bucak İçin Çalışacağız”
Başkan Mutlu “Daha Modern bir Bucak İçin Çalışacağız” Akca Halim
Bu içerik 541 kez okundu.

Başkan Mutlu, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Yusuf Uçar, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Arlı, Yakup Gülcü ile birlikte çalışmaları inceleyerek Fen İşleri Müdürü Ömer Gümüş’ten bilgi aldı.

Yeni Döneme hızlı başlayarak alt yapı çalışmalarını devam ettiren Bucak Belediyesi, Üçgen kavşak,  1277 Sokak ve Sinema caddesinde, yağmur suyu drenaj, içme suyu yenileme, asfaltlama ve ilçemizde büyük sıkıntı olan kaldırım çalışmalarını yapıyor.

 Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu “ Üçgen Kavşak’ta asfaltlama çalışmalarımızın devamı yapılıyor. 1277 Sokak ve Sinema Caddesinde yağmur suyu drenaj, içme suyu abone hatlarının yenileme çalışmalarını yapıyoruz. Çalışmalarını yaptığımız yollarda karayolları ile beraber asfaltlama çalışmaları yapacağız. Yine bu yollarda büyük sıkıntı olan kaldırım çalışmalarını yapıp daha güzel bir görünüm kazandıracağız. Vatandaşlarımızın rahatı için tüm hizmet birimlerimizi seferber edeceğiz.”dedi.

 

Mahalle sakinleri ve esnaf “Seçimden sonra verilen sözlerin hemen yerine getirilmesini bu dönemde gördük. Belediyemiz çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Buradan Sayın Belediye Başkanımız Süleyman Mutlu’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” Dediler.

bucak bucak belediye suüleyman mutlu modern
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı