GAZİPAŞA’NIN TİYATROYA İLGİSİ SÜHEYL-BEHZAT UYGUR KARDEŞLERİ ŞAŞIRTTI

ANTALYA (İHA)- Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu, komedi oyunu Hasta Etme Adamı ile Gazipaşalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Günümüzde hastanelerimizde yaşanan, doktorlarımızın ve sağlık personellerinin başına gelen trajikomik olayları işleyen oyun Cumhuriyet meydanını kahkahaya boğdu.

GAZİPAŞA’NIN TİYATROYA İLGİSİ SÜHEYL-BEHZAT UYGUR KARDEŞLERİ ŞAŞIRTTI
GAZİPAŞA’NIN TİYATROYA İLGİSİ SÜHEYL-BEHZAT UYGUR KARDEŞLERİ ŞAŞIRTTI Akca Halim
Bu içerik 3834 kez okundu.

Aksel Bonfil’in yazıp yönettiği oyunda, Süheyl Uygur, Behzat Uygur, Önder Keskin, Tuncay Kaynak, Nurten İnan, Zeynep Yaldız Pamuk, Nejat Uygur rol aldı.

 

  GAZİPAŞA’YI UNUTMAYACAĞIZ

  Oyunun ardından Cumhuriyet meydanını dolduran tiyatroseverlerle bir süre sohbet eden Süheyl-Behzat Uygur kardeşler, Gazipaşa’da gördükleri atmosferi hiç unutmayacaklarını söyledi. Tiyatronun birleştirici gücünden bahseden Süheyl Uygur, “Gördüğünüz gibi insanlar binaların başında bizleri izledi. Bu çok güzel bir olay. Gazipaşa’ya hiç gelmemiştik. Niye gelmediğimizi bilmiyorum ama bundan böyle Gazipaşa halkıyla sık sık buluşacağız. Bizleri sizlerle buluşturan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel ve Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik’e teşekkür ediyoruz” dedi.

  Sahneye davet edilen ve tiyatro ekibine küçük birer hediye veren Gazipaşa Belediye Başkan Yardımcısı Semra Bilgiç, “İlçede sosyal etkinlik alanında bir boşluk vardı. İnşallah bu boşluğu kapatacağız ve ilçe halkını bu tür etkinliklerle sık sık buluşturacağız. İlçemize geldiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Konuşmanın ardından kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranların sayısı artınca Süheyl-Behzat Uygur kardeşler özçekim yapmayı önerdi. Seyirciyi arkasına alan ikili, Cumhuriyet meydanını dolduran yüzlerce kişiyle özçekim yaptı.

antalya süheyl behzat gazipaşa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü