Advert
Advert

KENDİ OKUYUCUSUNU KENDİ YARATIYOR

Bucaklı Yazar Ömer Özdamar kendi okuyucusunu kendisi yarattı.

KENDİ OKUYUCUSUNU KENDİ YARATIYOR
KENDİ OKUYUCUSUNU KENDİ YARATIYOR Akca Halim
Bu içerik 3000 kez okundu.

Bucaklı yazar Ömer Özdamar  Normal Ötesi Aşk 1 ve 2’den sonra Düş’e yazdım kitabını da çıkardı. Fikir ve düşünce ağırlıklı kitabından bin adet bastıran Özdamar Düş’e yazdım kitabının her seviyeden kişinin okuyabileceği şekilde sade bir dille yazdığını belirterek gazetemizin imtiyaz sahibi Halim Akca’ya da imzalayarak hediye etti.

 

Yazar Özdamar,

   

 

Temmuz-2014 ayında basılan ‘’DÜŞ’e Yazdım’’ isimli yeni deneme kitabını Bucak’ta, Burdur’da ve Yeşilova’da okuyuculara ulaştırana Yazar Ömer Özdamar, ‘’bir mahalli yazarın ancak mahallinde yarattığı okuyucu kitlesiyle var olabileceğini’’ herkese ispatladı..

 

Bu arada Yazar Ömer Özdamar, internet üzerinden de azımsanmayacak sayıda imzalı kitabını posta ve kargo yoluyla gönderdi. Elbette bunun karşılığı verdiği banka hesabına kitap ücreti yatırıldı.

 

Bucaklı Yazar Ömer Özdamar, Anadolu’nun ilçelerinde, beldelerinde yaşayan ve yeni kitap yazıp bastıracaklara; en önemli tavsiyesi şu oldu.

 

‘’Hiç durmayın, hiç beklemeyin! Hemen kendi kitabınızı, kendiniz tanıtın! Başka türlüsü mümkün değildir. Çünkü hiçbir kimse ya da kurum sizin kitabınızı almaz ve ilgilenmez..’’

 

‘’Sakın ola, kitaplarınızı ücretsiz dağıtmayın! Çünkü bir değer biçilmeyen kitap bile olsa değer bulmaz ve okunmaz..’’

 

Elde ettiği başarıyı anlatan Yazar Ömer Özdamar; ‘’Bucak ilçesinde yarattığım 150-200 okuyucu kitlesiyle bastırdığım kitabın masrafını karşıladım, 4.kitabım için hazırlığa ve karalamaya geçtim bile..’’ dedi.

 

 

Son olarak ise ‘’kitabını bastırırken mümkünse sponsor bulmaya çalışın..’’ diyen Yazar Ömer Özdamar, ‘’yazmanın bir tutku olduğunu, asla vazgeçilemediğini’’ söyledi.

Ömer Özdamar Akca GAzete Halim Akca Düş'e yazdım kitap roman hikaye Bucaklı yazar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı