İletişim

 

İletişim ve  Ulaşım

Adres: Konak Mahallesi Yahya Kemal Caddesi No:28/A BUCAK / BURDUR 

E-Mail : akcagazete@akcagazete.com

Telefon: 0 248 325 4622  - 0 541 325 4622 Halim AKCA

Kuruluş Tarihi : 13 Şubat 2007

 

Fikri Mülkiyet

 

Akca Gazete sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları Akca Gazete’ye ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

Akca Gazete sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

Akca Gazete sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Akca Gazete web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

Akca Gazete web sitesinden başka sitelere ling verilmesi halinde, verilen lingten doğacak her türlü yasal sorumluluk lingi veren siteye aitti.

Akca Gazete web sitesinde yayınlanan reklamların her türlü yasal sorumluluğu  reklamı veren firma ve kişilere aittir.

Akca Gazete web sitesi üzerinden yapılan yorumlar ve sosyal medya üzerinden yapılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan kişilere aittir.

Akca Gazete köşe yazılarında iyi niyete dayı olduğu için Koşe yazarlarının yaptığı hata ve sorumluluklar kendilerine ait olup, yasal sorumluluklarda yine kendilerine aittir. 

(5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı;

 

Akca Gazete firmasının Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda, Akca Gazete Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.)

Yetkili Mahkeme

 Akca Gazete web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya Akca Gazete web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Bucak Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir. 

 

Bilgilendirme ve Feragat

Akca Gazete web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Akca Gazete tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Akca Gazete hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Akca Gazete, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Akca Gazete’nin yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamaz.

 

 

Online İletişim Formu
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Telefon Numaranız :
Konu :
Mesajınız :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı