Haber Bizden, Yorum Sizden
Halim AKCA

Haber Bizden, Yorum Sizden

Bu içerik 741 kez okundu.
Akcagazete.com.tr günlük haberlere geçişi iki gün sonra bir ay olacak. 1 aralıkta başladığımız günlük yayın hayatımıza sizlerin desteği ile devam etmeye çalışacağız. Bu zaman zarfından imkanlarımız ölçüsünde siteyi güncel tutmaya bol haber ve fotolar yanı sıra haber videoları ile renk katmaya çalıştık.
İlkemiz olan doğru, tarafsız ve yansız haberciliğimizi hiç tereddütsüz sürdüreceğiz. Tabi ki zaman zaman küçük çaplı hatalarımız da olacaktır. Mutlaka yanılgılarımız olacaktır.
Sitemizde yayınlanan haberler ile ilgili sizlerin yorumları bizler için çok önemli. Haber zenginliği, haber hassasiyeti, açısından bizlere yorumlarınız büyük yön verecektir. Biz sadece haberciliği değil özellikle siz okurların seslerini duyurabilmek için hedef edindik. Sitede yapacağınız yorumlar kesinlikle ve kesinlikle hakaret, küfür ve aşağılayıcı bir durum olmadığı sürece gizlilik ilkesi ile korunmaktadır.
Haberler bizden, bol yorumları sizlerden bekliyoruz. Haberlere bol yorumlar ile katılırsanız yapılan haberin yeri, haber olan konu, yetkili mercilere yorumlarınız mutlaka ışık tutacaktır. Haberi severiz, sevmeyiz, hoşumuza gider, gitmez ama, yapılan yorum mutlaka çok önemlidir.
Hep birlikte sesimizi duyurmak için sizlerden beklentimiz bol yorum yapmaktır.
Saygılarımızla.
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazate 408. sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı