Misafir Kalem Olurmusunuz?
Halim AKCA

Misafir Kalem Olurmusunuz?

Bu içerik 451 kez okundu.
İnternet Gazeteciliğimiz başladığı gün sizlere demiştim. Artık söz sizde. Şimdi sözümüzü tutuyoruz. Artık fikirde, kalemde sizde olacak.
Akcagazete hepimizin, Sağcısı solcusu, a partilisi, b partilisi, eleştiren, eleştirilen hepimiz, hepimiz için. Bizim görmediğimizi, göremediğimizi, duymadığımızı eksiklerimizi siz tamamlayın. Akca gazete online sitemizde bundan sonra MİSAFİR KALEM Köşesi açılmıştır. Bu köşeye yazmak isteyen, sesini duyurmak isteyen, fikrini savunmak isteyen siyasi görüşü ne olursa olsun her konuyu kaleme alabilecek.
Yayınlanmasını istediğiniz yazıları akcagazete@akcagazet.com.tr adresine göndermeniz yeterli. Hakaret içermeyen, yargısız suçlamayan, saygılı şekilde yazılarınız, fikirleriniz, eleştirileriniz, önerileriniz, haberleriniz, uygun bulunması halinde satırına bile dokunmadan yayınlanacaktır. Yazılarınız kısa ve öz olmasına lütfen dikkat ediniz.
Ayrıca sitemize mail yolu ile attığınız MİSAFİR KALEM köşesi yasal ve hukuki süreç olmadığı sürece hiç kimse ile paylaşılmayacaktır. Kimseye kesinlikle mailiniz verilmeyecektir. Ayrıca açık kimliği ile yazmak isteyen yada fotosunu koymak isteyen MİSAFİR KALEMLER içinde istekleri yerine getirilecektir.
MİSAFİR KALEM köşesine yazan okurlarımızın yazılarında düzeltilmesi gerektiği ihtimali, yada yanlışlığı düzeltmek için fikrinin alınması için telefon numarasını yazmaları, ayrıca hangi ülke yada şehirden katıldıklarını yazmalarını öneririz.
Bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Gönderilen yazılar, mailler, telefonlar üçüncü kişilerle yasal süreç olmadığı sürece kesinlikle ve kesinlikle paylaşılmayacaktır.  
Tek isteğimiz, yazıların hakaret, kişisel yada toplumsal suçlama, saygısızlık, ön yargılı olmamasıdır.
Haber yapılmasını isteyen okurlarımız yine aynı yolla isimleri verilmeden haberlerini fotoğrafları ile birlikte göndermeleri halinde seve seve yayınlayacağız.
NOT: Yayınlanacak olan MİSAFİR KALEM yazılarınız, haberleriniz editörümüzün onayına bağlıdır. Yayınlanıp, yayınlanmamasına gazetemiz adına editörümüz karar verir. Yayınlanmayan köşe yazıları hakkında polemiğe girilmemesi için cevap yazılmaz.  
Ayırıcı Not: Çok sayıda mail aldığımız için lütfen mail başlığınıza Misafir kalem yazarsanız seviniriz. Köşe yazısına cevap yazmak için hangi rumuz ile yazılıyor ise ona cevap olarak belirtiniz. Yada yorumunuzu ekleyiniz.
HAYDİ ŞİMDİ SÖZ SİZDE yazılarınızı bekliyoruz  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı