Advert
Advert
Akan Kanların Mabalı Kimin Olacak
Halim AKCA

Akan Kanların Mabalı Kimin Olacak

Bu içerik 444 kez okundu.

Kahveler Ve Sanayi Kavşaklarında Akan Her Kanın Mabalı Kimin Olacak

Yıllardan bu tarafa yazıyoruz çiziyoruz ama, yazılanları çizilenleri görmek istemeyenleri, duymak istemeyenlere bir kez daha seslenmek istiyorum. Artık onun rantı bunun rantı düşünülmesine gerek yok. Şu idi, bu idi bahaneler bırakılarak hemen hemen her gün kaza yaşanan Kahveler ve Sanayi Kavşaklarına mutlaka ve mutlaka köprülü kavşak yapılması gerektiğinin bir görev olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Başta Belediye Başkanı Sayın Ramazan Ayaz’a ve Burdur Ak Parti Milletvekilleri Sayın Hasan Hami Yıldırım ve Bayram Özçelik’e seslenmek istiyorum. Hemen hemen her gün yaşanan trafik kazalarında  Bucak Kahveler ve Sanayi Kavşaklarında akan kanları durdurun. Bu kavşaklara eninde sonunda mutlaka köprülü kavşak yapılacak. Toplumda konuşulan rant dedikodularına son verilmesi, kahvelerden geçirilen taşkınlardan koruma su kanalı bahaneleri bir tarafa bırakılarak artık bu kavşaklara bir neşter vurun. Bu kavşakları yaptırın ki taktir buyurulursa,  kavşağın birisine Hasan Hami Yıldırım, diğerine de Bayram Özçelik kavşağı, Bulvara da Ramazan Ayaz ismi verilsin. 

Çünkü her iki kavşakta meydana gelen kazalar sonrası akan kanlara dur denilmesi gerekiyor. Eğer bütün bunlara rağmen Kahveler ve Sanayi kavşakları göz ardı, süne altı edilerek görmemezlikten gelindiği sürece akan bu kanların mabalını kim çeker bilemiyorum.

Her iki kavşakta meydana gelen kazalar sonrası akan kanları durdurmak ve Bucak halkına, okurlarımıza bu kavşakların yapılacağı müjde sininin verilmesi için yöneticilerimizden, siyasetçilerimizden Bucak halkı için açıklama bekliyorum.      

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı