Advert
Advert
Bucak Belediyesine Duyarlılığı için teşekkürler
Halim AKCA

Bucak Belediyesine Duyarlılığı için teşekkürler

Bu içerik 403 kez okundu.

Belki Okudunuz, belki okumadınız dünkü köşe yazımda Bucak Belediyesi Web sitesini neden güncellemiyor? Diye sormuş, sitedeki eksiklerin bir kısmını dile getirmiştim.

Çünkü Bucak Belediyesinin sitesi ilçemiz için dışarıya açılan bir kapı, bir aynası ve cehresini oluşturduğu için, güncellenmeyen, eksikleri giderilmeyen tıpkı bir kütüphanede kullanılmayan tozlu raflarda tozlanmış bir kitap gibi olmasına  bir gazeteci olarak gönlüm razı olmadı.

Dünkü, yani 23 mayıs tarihli köşe yazımda Bucak Belediyesi web sitesini dile almıştım. Bucak Belediyesi çok duyarlı davranıp site güncellemesi ve güncelleme çalışmalarına başladı. Sitede şu uyarı notu yayınlanmaktadır. “Sitemiz yenileme çalışmaları devam ediyor. İnternet sitemizde yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımız tamamlanınca daha güzel bir görünümle birlikte belediyecilik alanında yeni hizmetlerimiz devreye girecek. Belediyemiz ile ilgili tüm haberlerimiz güncellikle sitemizden siz değerli halkımıza ulaştırılacaktır. Bizi izlemeye devam edin”

Bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel şeyler yapılır. Günü gününe güncel kalır. Bucak  hepimizin, Bucak Belediyesi hepimizin belediyesi. Dışa açılan bu kapı hepimizi temsil etmektedir.

  

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı