Çamur At İz Kalsın.
Halim AKCA

Çamur At İz Kalsın.

Bu içerik 561 kez okundu.

Takip edenler bilir, iki gündür Sayın Hüseyin Dilek “akcagazete.com” sitesinde çıkan haber üzerine bir okuyucumuzun yorumuna tepki gösterip, haber yayına konulduktan sonra 13 dakika içerisinde bir yorum nasıl onaylanır tartışmasına girdi.

Bu yorumu ışık hızında buluyorlar, kardeşim haber ya da makaleyi bazıları 5 dakikada bazıları 15 dakikada okur, zaten daha önce iptal edilen seçim gündemde değil mi idi?, Sokakta konuşulanlar bunlar değil miydi?, Okuyucumuzun bu yorum hiç kimseyi kötülemiyor, küçümsemiyor, hakaret yok, küfür yok, bir haberi bazıları 5 dakikada yorumlar bazıları ise 15 dakikada yorumlar. Bu okuyan kişilerin algı ve zekâlarına bağlı değil midir? Bazıları 15 dakikada anlayamıyorsa okuma ve yazması ile algılaması zayıfsa bu benim suçum mu?. Ha bir de şunu söylemek istiyorum Sayın Ali İhsan Samur Akca Gazete’ye açıklama gönderdi de biz yayınlamadık mı?

İş yerinde nasıl oluyor bilmiyorum ama METRO internet varmış. Ha paramız olursa bir gün biz de alırız. İşyerlerinde METRO internet olduğu halde o bu işi bu kadar hızlı yapamazmış, Akca Gazetenin nasıl yaptığını sorguluyor. Eee, bizimki patron gazetesi değil,  10-15 eleman da çalıştıramadığıma göre Akca Gazete’yi kendince hakir görüp küçümsüyor. Akca Gazete’nin tarafsız, gerçek ve zamanında haberciliğini görünce hırs yapıp çamur atıyor. Atsın bakalım attığı yere kadar. Sonunda çamur atanlar mı, yoksa kendilerince hakir gördükleri, beğenmedikleri, küçümsedikleri Akca Gazete’mi yoksa kimin atı hızlı ise ona binenler mi haklı çıkacak.

Birileri Akca Gazete’yi yanlı habercilikle suçluyor. Peki birilerinin kahyası olan bu kahya, gazete, gazete dolaşıp Ali İhsan Samur’u destekleyelim, size şu kadar reklam bedeli ödeyecek demedi mi? Peki bu nasıl gazetecilik?. Parası olanı göklere çıkaracaksın, para ile susturacaksın, susturamadığına da çamur at izi kalsın diyeceksin. Bu mu demokrasi, bu mu gerçek adalet, Allah bilir eğer yarın seçim kaybedilirse o da benden bilinir!!!.

Ben bu güne kadar doğru bildiğimi, doğru olduğuna inandığım yoldan yürüdüm. Kimseye kin beslemedim, beslemem de. Kendim en son olarak bu seçim ile her hangi bir yorum ve köşe de yazmadım. Anlayamadığım şu; neden birden bire bize karşı saldırganlaşıldı bilemiyorum. Birileri, birilerinin başarısını çekemediği için içindeki zehri mi boşalttı, yoksa başka bir gaye mi var, yine bilemiyorum. Aslında ben hiçbir gazete ile kalem kavgası yapmak istemiyorum. Herkesin bir yol haritası var, çizgisi var,  fakat bu gün baktığım zaman Ses 15 Gazetesi “Bucak Ticaret ve sanayi Odasında Seçim” başlıklı haberinde yine “akcagazete.com” sitesinde yayınlanan habere ilişkin 13 dakika sonraki yorum tartışması var. Yazının altında da Ali İhsan Samua Destek Grubu yazıyor.  

Eeee, ben ne diyeyim arkadaş, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası seçimi kazanılmadan zaten grup oluşturmamış mı?, ya seçim sonrası nasıl gruplar ortaya çıkar, bilemiyorum.  

Bir yorum yüzünden atmadık çamur koymayan zihniyet acaba Bucak ekonomisini nerelere taşır?, Bucak Ticaret ve Sanayi Odasını köprü olarak mı?, sıfat olarak mı?, isim olarak mı?, sandal olarak mı?, gemi olarak mı? kullanılacak ona Bucak Ticaret ve Sanayi Odası seçmenleri ve siz okuyucularımız karar verecek.

Saygılarımla.      

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 403. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı
Akca Gazete 402. Sayı