Advert
Advert
Kısır Kavgaya Gerek Yok
Halim AKCA

Kısır Kavgaya Gerek Yok

Bu içerik 384 kez okundu.

1 Haziran tarihinde Ses 15 Gazetesinde Hüseyin Dilek’in “Bay İyi Gazeteciye Cevap” isimli yazısına istinaden cevap hakkım var. Fakat bu kısır kavgayı siz değerli okuyuculara kişileşmiş bir konu halini almasından dolayı çok kısa bir açıklama ile kapatmak istiyorum.

Hüseyin Dilek’in insan hayatında özele kadar giren açıklamalarına cevap vermek istemiyorum. Çünkü ben bir insan yada arkadaşım ile iyi günlerde bana güvenerek anlattıklarını, ileriki günlerde kötü, dargınlık, kırgınlık yaşanınca anlatılması ve dile getirilmesi benim karakterime ters düşüyor. Hüseyin Dilek’in yazısında doğrular olabilir, yanlışlıklar olabilir ve hatta iftiralar var ama ben bütün bunları cevaplamam, hem insanlık, hem de gazetecilik açısından kısır kavgaya son vermek için kaleme almak istemiyorum.

Böyle bir konuyu önce demokratik ortamlar içerisinde sizlere aktarmak ve daha sonrada kişiselleşmesinden dolayı yansıttığım için tüm okuyucularımız dan da özür diliyorum. 

Yalnız özellikle şunu belirtmek istiyorum. Ben Gerek Kanal 15 Tv, gerekse Ses 15 Gazetesine yada yerel gazetelerimizin hiçbirine kötü demedim ve diyemem. Her yayın organının kendisine has çizgisi, kendisine öz yayın akışı olabilir. Bu benim gazetem de dahil olmak üzere iyi yönetilir, kötü yönetilir. Taktiri seyirci ve okuyucu verecektir. 

Saygılarımla. 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı